Belle Claire: Sex bez vztahu a vztah bez sexu

,,Wow! Já ti závidím!“…slýchávám…,,Můžeš spát s jinými a nikdo ti to doma nemůže vyčíst!“

,,Není co závidět. Je to jinak, než to vypadá“…odpovídám vždy.

Za posledních pár let, co jsem v pornoprůmyslu, jsem měla hned několik vážných vztahů – nebo jsem se alespoň pokoušela je mít. Začátek byl vždy stejný: ,,Já to chápu a přijímám jako část tebe, nevadí mi to.“…slyšela jsem od každého. Prostředek zněl asi nějak takhle: ,,Hele, v tom tvém novém filmu, co teď vyšel jsi vypadala, že si to fakt užíváš! To jako fakt takhle umíš předstírat orgasmus v práci, a nebo to hraješ mně? On ho měl přece o dost většího než já.“…No a konec je vám snad už jasný: ,,Fuj, vůbec na mě nesahej a mazej do sprchy, bůhví co jsi dneska dělala.“…Co vám budu říkat, rovnou jsem dotyčnému vlepila facku a šla mu balit věci, a to jsem předtím nebyla ve sprše!

Takže tady máte mou situaci: Sex bez citu a vztah bez sexu. Protože pokud tato práce partnerovi jen trochu vadí, po sundání oněch zamilovaných růžových brýlí už si doma nezasouložíte. Muži totiž mají jednu nepříliš pozitivní vlastnost – žárlivost. A když moc přemýšlí nad tím, co jste dělala přes den, těžko jim bude vaše sedmikráska připadat dost sexy k ,,opilování“.

Kdyby aspoň jediný z nich tušil, že práce je skutečně jen práce. Kdyby věděli, že nehledě na to, jak často pracuji, potřebuji, sakra, občas opilovat kvítek!

Víte, co se mi jednou stalo? Seděla jsem v obývacím pokoji, sledovala televizi a toužebně čekala, až můj ex konečně dopíše ten ,,důležitý e-mail“ v pracovně. Po několika desítkách minut mi došla trpělivost, vysvlékla jsem se a vydala se ho odzbrojit svým nahým tělem. Místo toho absolutně odzbrojil on mě, a to mým pohledem na něj s kalhotami u kotníků, sedíce u MÉHO porna, držíce v ruce svého Viléma Dobyvatele! Nevěřila jsem vlastním očím. ,,To si ze mě děláš srandu?! Já sedím z masa a kostí vedle v pokoji a ty si raději leštíš kapotu nad mojí virtuální verzí?“

Pochopitelně se přiznal, že má strach se mnou mít sex, protože po tom všem co vidí na internetu se bojí, že nebude tak dobrý jako ostatní. Na můj argument „tak se na to nedívej“ opáčil: ,,Ale já musím, mně to jinak nedá spát.“

Ze začátku jsem s tímto chováním měla trpělivost, detailně jim vysvětlovala své pocity a postoje, dnes už ale vím že to k ničemu nevede. Jakmile se to muži dostane do hlavy, už se to z ní nedostane.

Existují jen dvě východiska. Ukončit vztah, nebo ukončit svou práci. Jenže já se své práce nevzdám. Ještě ne. Teď mi ale řekněte, co s tím. Ze svých nároků na muže upustit nehodlám, protože vím, že nakonec budu stejně nešťastná. Stejně tak vím, že už si nenechám poplést hlavu dalším mužem, který vykazuje příznaky následujících: sebestředného idiota, psychopata, vášnivého fanouška, který je se mnou pouze protože jsem hvězda internetu, alkoholika, gaučového povaleče, zakomplexovaného žárlivce nebo všechno dohromady.

Tak si říkám, že mi možná není to ,,šťastně až navěky“ souzeno, ale alternativa pro mě zní ,,Šťastně, dokud se něco neposere“. Máte ten pocit také?

Veronika Kolářová alias Belle Claire, trojnásobná držitelka Oscara

bv

 

 

 

 

Komentáře