Islám? Sekta, jejíž pomatený zakladatel vykradl Bibli a přizpůsobil si její části svým zvráceným choutkám.

Rozhovor s republikánem a někdejším poslancem za SPR – RSČ Miroslavem Sládkem

Co Vás vedlo k politickému „revivalu“?

Jen a jen žádost spoluobčanů. Často jsem musel zodpovídat dotazy, kde jsem a žádosti, abych se vrátil, protože čas ukázal, že jsem měl ve všem pravdu. Kontaktovalo mne i mnoho bývalých členů a funkcionářů SPR – RSČ se stejnou žádostí tedy návrat do politiky a znovuobnovení strany. Chtěli do toho jít znovu a chtěli mne mít v čele. Vzhledem k situaci v naší zemi, ale i v Evropě nešlo zůstat stranou.

Co se Vám vybaví, když se řekne islám?

Sekta, jejíž pomatený zakladatel vykradl Bibli a přizpůsobil si její části svým zvráceným choutkám. Nejzávažnější však je, že to je bojovná sekta, jejímž jediným cílem je dobývat a zotročovat. Znamená návrat staletí zpět ve vývoji lidské společnosti. V Evropě nemá místo.

Jak byste řešil Vy uprchlickou krizi?

Okamžitou deportací všech přivandrovalců a zajištěním hranic včetně schválení velmi přísných imigračních zákonů a sankcí při nelegálním překročení hranic, které by zamezily opakování podobné krize v budoucnosti.

EU zvažuje uzavření hranic schengenského prostoru. Pomůže to?

Dnes, kdy jsou zde miliony přivandrovalců a jejich potomků, nepomůže jen uzavření schengenského prostoru. Je zapotřebí vyčistit Evropu zevnitř. Nehledě k tomu, že většina těchto potenciálních teroristů například hlídá letiště. Kdo dnes dělá security na letišti? Osoby zahalené do šátků. Kdo prohlíží bílé Evropany cestující letadlem, zda nemají u sebe třeba pinzetu? Osoby zahalené do šátků a vyznávající islám. Jaký paradox, kam jsme to až dospěli?

Jak hodnotíte českou vládu v řešení otázek imigrační krize?

Naprosto selhala a stala se zrádcovskou pátou kolonou islámu a šílené německé kancléřky.

Co očekáváte od prezidenta Zemana?

Po jeho očividném spojení s estebákem Burešem a jeho podílu na mnohamiliardovém tunelu v Unipetrolu již nic. Stále více nabývám dojmu, že je již jen loutkou v rukách zájmových skupin včetně jeho okolí, které bude starce dojit do posledního dechu.

Jste pro spolupráci s Ruskem v boji proti ISIS?

Měli bychom jako rovnocenní partneři spolupracovat se všemi zeměmi a státy a ne provozovat politiku ode zdi ke zdi a hurá tam, hurá na opačnou stranu. Rusové mají na svědomí rok 1968, ale musí se jim uznat, že na Blízkém východě to zvládají na jedničku, ve srovnání s Američany, kteří se tam motají bez výsledku již roky. Nebo to možná dělají schválně, aby vyvolali přivandrovaleckou vlnu, která smete Evropu?

Tento rok proběhnou krajské a senátní volby, budete kandidovat?

Je to povinnost, ale senát z principiálních důvodů bojkotujeme, tak jako vždy.

Chystáte se obnovit SPR-RSČ?

Strana již je obnovena a pracuje. Více na stránkách http://sprrsc.cz/

msladek

25.3.2016

 

Komentáře