Senátor Doubrava: Jsem přesvědčen, že je za každou cenu nutné odložit soucit a zamezit přílivu imigrantů. Jde nejen o bezpečnost Evropy, jde o její kulturu a o její existenci.

Clintonová prohlásila, že za rozbití Iráku a Libye může Anglie a Francie a ty by se měly postarat o nápravu. Myslím, že je na těžkém omylu. Irák, Libyi ale i Sýrii rozbili právě Američané. Jejich povinností je zjednat tam pořádek! Podezřívám je totiž z toho, že funkční státní systémy rozbili zcela úmyslně. Podezřívám je z toho, že velmi dobře vše promysleli a připravili, včetně vzniku IS, proti kterému sice vedou letecké útoky, ale nedá se říci, že účinné. Proč také, když nákladní vojenské letouny dlouhodobě přistávají na letištích IS s dodávkami zbraní, jak dokladoval náčelník Generálního štábu ozbrojených sil Íránu generál major Hasan Firuzabadi, když předložil a zveřejnil o tom fakta.

Myslím, že cíl je jasný. Ekonomicky a nejen ekonomicky, když ne zničit, tak velmi oslabit EU, jejíž hospodářství za pro ně stalo velmi silným a tím nebezpečným protihráčem, konkurentem. Vědí, že k nim se vratké a nevybavené čluny nedostanou, do Evropy ano.

Samozřejmě se naskýtá otázka. Je vedení EU tak hloupé, že to nevidí? Že nevidí kdo imigranti jsou? Kde ti chudí a utlačovaní chudáci k nám přicházející berou tisíce dolarů na zaplacení těm grázlům, který je jedno, jestli se po cestě utopí, hlavně, že je zkasírují? Komu asi ti, kteří se do Evropy dostanou, okamžitě mobilními telefony podávají zprávu o tom, že jsou na místě? Kde vedení EU bere jistotu, že to nejsou ti, kteří jako svou oblíbenou kratochvíli nemají podřezávání krků bezvěrcům, za které považují všechny, kdo nevzývá korán? Kde bere jistotu, že to není ona pověstná pátá kolona, která na pokyn nevytáhne šavle, meče a kudly a nezačne nás vraždit?

Dovolím si zpochybnit i oficiální čísla o jejich počtu. I kdyby byl správný, víme, že se množí, řekněme, velmi, velmi úspěšně a čile. Zanedlouho ji nebudou deseti, ale statisíce. Co s nimi Evropa udělá, Jak je chce živit. Jednu skupinu těch, které musíme živit a ta skupina toho velmi účinně využívá. Pokud vím a z, např. Německa, jsou známy případy, že tito lidé se ano po dvaceti letech nenaučili jazyk, nic neumí a co horšího, umět ani nechtějí, jsou tedy nepoužitelní ve výrobním procesu. A to pomíjím nebezpečí zavlečení chorob, které tu nejsou a které neumíme léčit! Z čeho je budeme živit? Má někdo právo to po nás chtít?

Nepochybuji o tom, že nás EU donutí imigranty přijmout. Pak ale navrhuji, abychom ty desítky a sta miliony, které nás budou stát, věnovali na léčení našich nemocných dětí, pro které sbíráme víčka od PET lahví, organizujeme výstupy na kopce apod., abychom jim zachránili životy, nebo jim je alespoň trochu usnadnili a imigrantům věnovali právě ta víčka!

Jsem přesvědčen, že je za každou cenu nutné odložit soucit a zamezit přílivu imigrantů. Jde nejen o bezpečnost Evropy, jde o její kulturu a o její existenci. Vzpomeňte na prohlášení šéfa Islámského státu Bakara Bagdádího, když řekl „ islám nikdy nebyl náboženstvím míru. Islám je náboženstvím boje. Ať si nikdo nemyslí, že válka, kterou vedeme, je válkou Islámského státu. Je to válka všech muslimů, je to válka muslimů proti bezvěrcům“ A jako povinnost muslimů řekl, že ji musí vést všude! Proč by jí nevedli u nás, proč by jí nevedli v Evropě, po které mlsně pokukují už od středověku?!

Že mé obavy nejsou neopodstatněné, svědčí příklad z Ústí n. L., kde v části Předlice lidé z Člověka v tísni učili děti na škole nasazovat muslimské šátky a korán!

Nemohu nevzpomenout slova ministerského předsedy Austrálie. Zkráceně: Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Buďto to akceptujte, nebo ne, ale potom ponesete důsledky…. Nelíbí se vám to, využijte svého práva a odejděte! Celé toto velmi poučné vyjádření je na internetu a není problém se k němu dostat.

Věřte, že je nejvyšší čas se vzpamatovat a začít racionálně uvažovat. Přiznat si, že tak masívní imigrace je obrovským nebezpečím a že je nutné ji za každou cenu zastavit. A to i za cenu, že by se jim pomohlo v místech, odkud emigrují. I když, jejich problémy doma za ně nikdo, kromě nich vyřešit nemůže.

Jaroslav Doubrava, senátor za Severočeši.cz

30.5.2015

Zdroj fotografie: www.tyden.cz

 

Komentáře