LIDÉ NECHTĚJÍ SLYŠET PRAVDU, ALE DOŽENE NÁS VŠECHNY

Jako tady mladého muže, který žije v Mnichově. Psal mi, že se mu nelíbí moje názory. Ale teď musel změnit názor i on sám:

Dobrý večer paní Yngland Hrušková, v úvodu bych se Vám chtěl omluvit – před pár měsíci jsem Vám nadával, že se chcete přiživit na něčem, co je nesmysl. Ale nyní Vám musím složit poklonu a říci, že jste měla pravdu.

Již pár let žiji v Mnichově, a to, co každý den vidím, je neuvěřitelné. Uprchlíci jsou všude a není těžké je nepoznat. Smradlavé, špinavé osoby s batohem na zádech. Když jdete po centru města, tak místo turistů vidíte tyto „věci“, jak se roztahují. Nedaleko hlavního nádraží je ulice „Schwanthöler Strasse „, a ta je už bohužel prodaná těmto osobám. Tam vkročí jen ten, kdo se nebojí. Jsou tam na každém kroku. Je to ostuda pro Německo, pro Mnichov, když jdou turisté centrem a vidí toto „Ghetto“ a všechno je v pořádku. Před pár lety jsem se zde zamiloval a uzavřel registrované partnerství s Němcem, ale teď mám stále obavy, aby se tato situace jednoho dne neobrátila proti mně. Kdo ví, jak to tu bude za pár let.

Máme tu krásný park Westpark a tam vidíte skoro denně „integrované muslimy“. Představte si, oni grilují-oukey, ale oni okupují kus parku a je okolo nich více bordelu než masa, nebo co tam jedí.

Musím vám říci, že teď sleduji Vaše videa, protože médiím zde nevěřím, a nejhorší na tom je, že můj muž věří těm zaprodaným médiím, a když mu ukážu nějaké video na internetu, tak řekne jen „No jo“.

Jde to tu do s prominutím do sraček a nechápu ty lidi, kteří to přehlíží. Osobně můžu říci, že tito snědí muži jsou někteří pěkní, a to je teď hlavní problém!

Protože tito krasavci si vybírají bohužel ženy neatraktivní a silnějších postav a tyto ženy jsou z toho vedle a pak z toho vzniknou další a další muslimové a za X let bude celá Evropa jen v knihách dějepisu s úvodem, „JAK EVROPA K ZÁNIKU PŘIŠLA“.

Co se dá dělat? Nic, teta Angela je silná a stále má velké stádo ovcí, které jí věří. Dal bych povinně do škol film ER IST WIEDER DA. Sice to bylo pojaté jako komedie, ale má to něco do sebe.

JANA YNGLAND HRUŠKOVÁ

hjy

Komentáře