NECHAJÍ SE TU ŽIVIT A TÁHNOU ZA LEPŠÍM!

Milí přátelé, každý jste jistě ztratil kvůli svému názoru na migrantskou vlnu několik známých a přátel. Já tedy určitě. Ale nelituji toho. Našla jsem totiž spoustu nových přátel. Ještě nedávno jsme se neznali. Ještě nedávno jsme si každý žil svůj život. Ale tato invaze do Evropy, je velmi nebezpečná. My to víme. Německo hlásí, že je tam 500 000 neregistrovaných migrantů. Nikdo netuší, kdo jsou, čeho budou schopni a jaké nemoci přivezli.

Každý jsme nejprve sami instinktivně cítili, že se děje něco špatného. Nic nás nemůže přesvědčit o tom, že tomu tak není. Nechci se smířit s tím, že by naše země měla zaniknout. Že by tu už nezněla hudba Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany. Slova „MÁ VLAST“ mají pro mě teď novou dimenzi. Vím, jak důležitá je pro člověka jeho identita. Jsme tak blízko toho naši vlast ztratit.

To, že o mně hanlivě píše bulvár mi nevadí. Vytáčí mě ale do nepříčetnosti to, že se nám teroristé, radikální i umírnění muslimové, ale i křesťané z východu vysmívají. Jsme pro ně blbečci, hodní debílkové, které oni mohou zneužívat, jak se jim zachce. Za naše peníze s námi jednají jako se svými otroky. Nechají se tu živit a táhnou za lepším. To nejsou žádní uprchlíci z války. Nikdo z nich není válečný uprchlík. Všichni mají 30 kilo nadváhu i jejich děti. Naše důvěra  je  životu nebezpečná! Teror neodvrátíme modlitbami, jak k tomu Němce nabádá církev. Češi nejsou hloupý národ. Doufám, že už nikdo z vás nepřispěje neziskovým organizacím jako například Generace 21! Všechny tyto organizace se musí zrušit!

Jako vlastenci musíme i nadále protestovat proti tomu, co se tu děje. Od našich politiků musíme vyžadovat, aby jednali v našem zájmu. Jenom řečnit to umím i já. Ale my potřebujeme činy. Od Zemana, Okamury, Petra Macha a dalších očekávám okamžité zavření hranic a nikoho sem nepouštět! Brusel si to nemůže vynutit.  A hlavně nechci, abychom se i u nás museli bát teroristických útoků. Jak může Sobotka dobrovolně dovážet nebezpečné ilegály. Politici si nesmí myslet, že je znovu zvolíme, když budou něco planě slibovat. Já budu volit pouze podle činů. Naslibovat a nakecat toho umím taky plno. Takže Zelení, Piráti, ANO, TOP 09, ČSSD a tak dále jsou nevolitelní.

Ke slovu přicházejí strany, které ví, co tato historická doba žádá. Konec politické korektnosti. A hlavně činy, které zachrání naší vlast od zániku. Za koblihu nikdo můj hlas nedostane. Vyžaduji demisi. Vystoupení z Evropské unie a zavření našich hranic! Tak – a já můžu mít čisté svědomí – děkuji za pozornost!

Jana Yngland Hrušková, 9.4.2016

jh

Komentáře