Nové CD Jindřicha Krause „S láskou“ bude mít mezinárodně známé kmotry!

V úterý 12.3. se od 19 hodin uskuteční v kavárně Obecního domu hvězdný křest nového CD  Jindřicha Krause „S láskou“. Album bude mít tři kmotry, přičemž dva z nich jsou populární i v zahraničí. Slavnostním večerem bude provázet legendární moderátor Slávek Boura.

Prvním kmotrem je italský zpěvák Davide Mattioli, který v Čechách vstoupil ve známost především díky hudebnímu uskupení DAMICHI, v němž spolupracoval s Michalem Davidem a na svém kontě měli desítky nezapomenutelných italských hitů. Druhou kmotrou je hvězda mezinárodního formátu – operní diva Edita Randová, která v rámci své koncertní činnosti hostovala napříč všemi světadíly a úspěchu dosáhla například v Mexiku, USA, Austrálii a Číně a stala se přední operní hvězdou Itálie. Třetím kmotrem je tuzemská hvězda – herec a zpěvák Jiří Štědroň, kterého většina zná jako prince z Popelky či jako interpreta nezapomenutelných hitů Belinda či Barbara.

Edita Randová

Samotný Jindřich Kraus, kterému je večer zasvěcen, není na hudební scéně žádným nováčkem a zpěvu se věnuje již od svého mládí a na svém kontě má řadu oblíbených hitů.  Nové album má motiv naděje a k jedné ze skladeb „Dál chci žít“ se interpret vyjádřil takto: „Písničku jsem složil po velkém zdravotním problému. Já se nesvěřuji, jako někteří přátelé, ale do textu a hudby jsem prožitek musel dát. Písnička se jmenuje „Dál chci žít“ a to opravdu chci!“

Jindřich Kraus s partnerkou Alexandrou Hejlovou

Během večera kromě křtu či zábavného a hudebního programu bude k dispozici také tombola o zajímavé ceny – knihy z nakladatelství Pragoline, výrobky výtvarnice Alexandry Hejlové a ceny firmy Hilarion.

Ondřej Spýťa Syrový

 

Komentáře