Belle Claire: Žij nejlépe jak umíš, na ostatní kašli.

Rozhovor s erotickou hvězdou a trojnásobnou držitelkou Oscara Veronikou Kolářovou alias Belle Claire

Jak a kdy jste se dostala do světa erotiky?

Do světa erotiky jsem se dostala tak, že jsem před skoro pěti lety pročítala inzeráty a našla jeden od modelingové agentury. V závěru se z toho ovšem vyklubal trochu jiný modeling (smích). Zvědavost mi ale nedala, tak jsem zkusila natočit jednu scénu. Zalíbilo se mi to, a to nejen pro peníze, ale také pro prostředí, zajímavé lidi a nevšední zážitky.

Měla jste někdy nějaký vzor v této oblasti?

V této oblasti jsem neměla nikdy žádný vzor. Vždycky jsem chtěla být sama sebou a originální. Spíše se snažím najít na ostatních chyby a udělat to lépe než oni.

Jak se Vaše práce slučuje s osobním životem?

S osobním životem se to slučuje velmi těžko, proto se v současné době rozvádím. Můj manžel, stejně jako předchozí partneři, vždy tvrdil, že je s tím smířený, nakonec jsem ale stejně poznala, že to kvůli mé profesi dál nepůjde. Už jsem to chtěla s vztahy vzdát, pak jsem poznala svého současného partnera – pornoherce a věřím, že už jsem konečně našla to pravé. Samozřejmě na sebe v určitých situacích žárlíme, ale zvládáme to daleko líp než kdyby jeden z nás z branže nebyl.

Je něco, do čeho byste vyloženě nešla?

Čemu dlouhodobě říkám jasné NE, jsou ,,zlaté sprchy“. To podle mého názoru do našeho světa nepatří. Navíc je to pro mě krajně za hranou a své limity si hlídám. Kromě toho se vyhýbám extrémům, které urážejí a ponižují ženy. Jen jedinkrát jsem tento typ scény natočila a skončila v slzách na záchodě. Toto video je včetně všech záznamů ze zákulisí k dispozici veřejnosti a slouží jako ochutnávka reality pro všechny věčně nespokojené fanoušky s čím dál nechutnějšími požadavky.

Máte vizi, že byste jednou tuto branži opustila?

Ano, rozhodně nemám v plánu se v tomto průmyslu zdržet dlouho. Pomalu ale jistě stavím základy pro svůj vlastní projekt, ovšem v tématu erotika hodlám zůstat nadále.

Jak hodnotíte vývoj erotického průmyslu v ČR?

Upřímně, s každým rokem je to horší a horší. Produkce chtějí víc a víc šetřit, přitom požadavky na herečky a herce se zvyšují.

Za svou práci jste získala tři Oscary. V čem vidíte základ Vašeho úspěchu?

To záleží na mnoha faktorech. Já mám oproti ostatním obrovskou výhodu, protože jsem žila v zahraničí a tím pádem umím skvěle anglicky, což je u většiny mých kolegyň obrovský problém. Být schopná se domluvit i mimo naší zemi automaticky znamená lepší a zajímavější práci, samozřejmě také i za lepší peníze. Dále je to o přístupu k práci, profesionalitě, soustředěnosti a sebevědomí. Dávám si záležet na každé své scéně, protože vím, že každá z nich je moje obrovská reklama.

Máte nějaké životní motto?

Asi nejčastěji používám ,,Žij nejlépe jak umíš, na ostatní kašli.“ z anglického ,,Live the best, fuck the rest.“

veronikaaveronikabc

Zdroj fotografií: twitter, archiv magazín

Ondřej Spýťa Syrový

 

Komentáře