Božský sex alla Belle Claire

Moji mílí čtenáři, po delší odmlce jsem se rozhodla otevřít téma, které je pro spoustu z vás tabu. Týká se každého z vás, přesto že to jen málokdo přizná. Mluvím o vašich nejtajnějších erotických představách. Kdo jiný by ho také měl otvírat, než já? Každý z nás to dělá – při sexu si v hlavě přemítáme své oblíbené fantazie. Něco, co jsme si vždy přáli zažít, ale nikdy jsme neměli odvahu vyslovit to nahlas. Jak se přestat stydět a konečně si vychutnávat intimní chvíle na maximum?

Nejdřív si v duchu položme otázku – o jaké konkrétní fantazie se jedná? A hned potom je utřiďme do dvou složek- ZREALIZOVATELNÉ a NEZREALIZOVATELNÉ. Do druhé jmenované složky patří například sex s Marylin Monroe nebo Johnym Deppem. Ty vám bohužel zrealizovat nepomohu. Zajisté jste ale zaplnili i první složku, takže jí můžeme společně otevřít. První věc, kterou byste měli udělat, je říct je nahlas a tím je dostat z podvědomí. Tam je jich ohromná škoda, protože bez jejich realizace jen těžko můžete říct, že jste v sexuálním životě stoprocentně spokojení. Tím spíš, když váš partner je na tom s největší pravděpodobností úplně stejně a i on by si přál zažít něco nevšedního. Nebojte se s partnerem sdílet vaše nejtajnější sny. Ať už se jedná o zkoušení nové praktiky, zájem o změnu rutinních večerů nebo o vyslovení těžké věty ,,děláš to špatně”.

Při nejmenším to váš vztah nesmírně posílí, protože budete mít pocit naprosté otevřenosti, při nejlepším se konečně dočkáte realizace svých tužeb. V každém poslušném pracujícím muži je třeba občas vyvolat lva, který chce dobývat svou kořist, a každá pořádná hospodyňka se cítí dobře v sexy přiléhavém oblečku, připravená ke splnění mužských nejintimnějších snů. Vyhněme se společně rutinně, podvádění a návstěvám prostitutek- ukažte partnerovi co má dělat lépe a on to zajisté s radostí udělá. Otevřete si společně lahev dobrého vína a nebojte se do hloubky prozkoumat vaše myšlenky. Pokud neumíte nebo nechcete překonat stud z otevřené konverzace, je i jiná možnost. Tou je názorná ukázka toho, co byste si přál/a. Pusťte svému protějšku erotický film zaměřený na to, co se vám nejvíce líbí, vyčkejte na vhodný moment během vašeho milování a navrhněte změnu, zajděte do sexshopu a kupte to, co vám hrátky může zpříjemnit. Doma pak partnerovi či partnerce předejte zakoupenou věc jako dárek se slovy ,,co kdybychom si udělali hezký večer?”.

Jsem přesvědčená že jste zjistili, že to nebylo tak těžké, jak by se snad mohlo zdát. Ať už díky konverzaci nebo názorné ukázce, chystá se okamžik, na který oba čekáte – naplnění vašich tužeb. Je velice těžké snažit se vám co nejlépe poradit, protože nemám zdání, kterou praktiku nebo situaci jste si pro tento okamžik vybrali, pár univerzálních pravidel ale přeci jen existuje:

  1. Stanovte si jasnou vizi o tom, jak bude celá situace probíhat. Pochopitelně nikdy nevíme, kterým směrem se nakonec ubere, je ale důležité si naplánovat alespoň záchytné body. Vyvarujete se zmatkům a případnému zklamání.
  2. Sledujte reakce svého partnera. Pro oba z vás je to nové, takže ani jeden nevíte, co od toho očekávat. Nápad ale pochází z vaší hlavy a váš protějšek si možná není úplně jistý do čeho vlastně jde, proto je důležité ho vnímat. Ať už se jedná o anální sex nebo návštěvu Swingers klubu, mějte na paměti, že partner sice souhlasil, ale možná to dělá jen pro vás a vaše uspokojení a žádné benefity z toho pro něj zdánlivě nekoukají.
  3. Netrapte se, pokud se vše napoprvé nevydaří, nebo partner na poslední chvíli změní názor. Někdo prostě situaci nezvládne, někdo se nevypořádá se žárlivostí (při výměně partnerů, například), někdo se bojí bolesti, někdo zkrátka jen neví co přesně má dělat. Buďte trpěliví a ocěňte fakt, že to pro vás ten druhý zkouší. Zkuste to znovu, možná trochu jinak, ať je to pro oba příjemnější.
  4. Najděte na každé situaci alespoň jedno pozitivum i pro partnera- upravte pravidla hry tak, ať má váš protějšek pocit, že z toho může mít požitek také, a není to večer pouze ve vaší režii.
  5. Uspořádejte večer i pro svého partnera. Nezapomeňte, že se nebavíme jen o vašich tajných fantaziích, ale i o fantaziích toho druhého. Dopřejte své lásce to, po čem touží- bude pak povolnější k dalším bláznivým nápadům a vy budete mít příjemný pocit, že je ten druhý spokojený.
  6. Nezapomínejte si dokazovat svou lásku. Ať jste spolu rok nebo dvacet, v takových situacích je důležité si připomenout, co jeden pro druhého znamenáte. Toto pravidlo platí speciálně v případech, kdy se rozhodnete sdílet vaše lože s dalšími lidmi. Víte, proč ženy reagují tak přehnaně, když muž, byť ze srandy, nadhodí ,,trojku” s další ženou? Protože mají strach z toho, že vedle ní nebudou dostatečně sexy, ta druhá bude umět něco lépe než ona sama, nebo že se do ni muž zamiluje. Zahrnujte ji proto komplimenty, zdůrazněte, že ona je vaše jediná bohyně! A muži? Ti to mají úplně stejně.
  7. Promluvte si o tom, jaké z toho máte pocity. Ať už v průběhu nebo na konci onoho aktu. Zeptejte se druhého jak se cítí, zda se mu to líbí a jestli neděláte něco, co mu je nepříjemné.
  8. Položte si otázku- uspokojilo mě to? Splnilo to moje očekávání? Chci to ještě zažít? Občas se dostaneme do situace, kdy zjistíme že to, o čem jsme celou dobu snili, není to ,,pravé ořechové”. I přesto je důležité zkoušet nové věci a rozšiřovat si obzory. Pokud se vám váš nový zážitek líbil, můžete být minimálně pyšní na to, že jste posunuli svůj sexuální život zas o příčku dál. Ráda bych se vám rozepsala více, bohužel jsem ale omezena svou nevědomostí vaší situace.

To poslední, co vám chci říct je, abyste si nikdy neupírali svoje touhy a sny, a to nejen v sexu. BUĎTE VŽDY SAMI SEBOU! Život máme jen jeden, a je škoda si na konci neříct, že jsme udělali všechno, co jsme chtěli. Pokud byste měli zájem o konzultaci něčeho konkrétnějšího, neváhejte se obrátit na redakci!

Belle Claire, trojnásobná držitelka Oscara

Komentáře