Branické divadlo se znovuotevřelo ve velkém stylu! Na premiéru dorazila Cibulková, Neckář a Prasková!

Ve čtvrtek 3.11. se Branické divadlo opět otevřelo veřejnosti. Debutovalo hořkou komedií Sébastiena Thiéryho Dva Nahatý chlapi. Ve hře exceloval samotný ředitel Branického divadla Václav Čížkovský, mladé herečky Barbora Mottlová a Sabina Valová, či známý český herec Jiří Racek, kterého můžeme především znát jako malého Aleše ze seriálu Křeček v noční košili. Režie se zhostil zkušený divadelník Jan Nosek Novák.

Divadelní sál byl plně obsazený. Dorazili i zástupci samosprávy Prahy 4  – místostarosta Lukáš Zicha, předsedkyně finančního výboru Jana Niklová a další. Kromě komunálních politiků jste na premiéře mohli potkat i někdejšího ministra zahraničí Cyrila Svobodu, či poslance Parlamentu ČR Marka Bendu. Tento večer si nenechala ujít ani legenda českého herectví Vilma Cibulková, na kterou se můžete těšit 25.11., kdy v Braníku uvede svou komedii Zázračné cvičení. Dále na premiéru dorazil známý český zpěvák Václav Neckář a herečka Simona Prasková, kterou můžete vidět v tomto divadle 21.11. v unikátní fashion show Ivany Follové Včera, dnes a zítra.

Po premiéře následovala dlouhá afterparty, na které jste si mohli zcela neformálně popovídat se zástupci divadla.

V novém vedení divadla je zkušený režisér a herec Václav Čížkovský, který zaštiťuje funkci ředitele. Jeho zástupcem je český umělec Petr Našic a šéfproducentkou známá pražská lékařka Barbora Hanychová.

Ondřej Spýťa Syrový

Barbora Mottlová a Václav Čížkovský  – Dva Nahatý chlapi 

005

Sabina Valová a Václav Čížkovský – Dva Nahatý chlapi

003

Afterparty

Komentáře