BREXIT = R E V O L T A

Příznivci EU fňukají jako malé děti. Chtěli by nové hlasování. Nemohou se smířit s tím, že lidé nechtějí být dále pod německým vlivem. Anglii nemusí velet někdo z Berlína nebo Bruselu. A to samé se týká nás.

Na Brexit se teď svalí vina za všechno, co by se dělo bez něj. Pokles Libry a obchody. I další útoky IS budou Brexitu dávány za vinu kvůli „nestabilitě EU“. A tyto útoky samozřejmě nebudou mít s islámem VŮBEC NIC SPOLEČNÉHO.

Cítíme instinktivně, že EU je jen spousta zaprodaných, drahých a nezodpovědných politiků, kteří to s námi vůbec nemyslí dobře. Před terorem nás nikdo nechrání a dokonce s USA provokují válku. Jakým právem?

Brexit je výhra obyčejných, slušných lidí PROTI bankám a velké politice. Propaganda strachu jim nevyšla. Lidé tuší, cítí a vědí, že se děje něco velmi nekalého! Lidé si domyslí, že to, co se děje za zavřenými dveřmi Bruselu, je pouze licitování s našimi životy. Ale výhrůžky na nás neplatí. My se nedáme zastrašit. Czexit je naše jediná šance. Vidíme, že se naši politici bojí referenda. Vědí moc dobře, že už i Češi nemají strach! My musíme rekultivovat zdravý smysl pro vlastenectví. Naši chamtiví politici nám nebudou přikazovat, s kým a jak máme žít.

Naše média ztrácí sílu. Nikdo jim nevěří. A to právem! Nemohou nás kontrolovat, směrovat, ovlivňovat, poučovat. My už jsme dospělí. Ale oni nám samozřejmě nepřestanou lhát, to tedy určitě ne. Teď to teprve začne. Tato bitva není vyhraná. Je to stále jen začátek. Levicoví hňupové se budou snažit prosadit SVOU.

Brexit je ohromující revolta obyvatelstva a odmítnutí politického establishmantu. Měsíce celou Evropu strašili a vyhrožovali, co se stane, když Anglie vystoupí. Ale Angličané se už nechtějí cítit vinni za své dny kolonizace Afriky. Napumpovali tam spolu s celým světem tolik dolarů, že by Afrika musela být pozlacená!

Ale není, protože Afrika je jako černá díra ve vesmíru. Zmizí v ní vše, co jste tam kdy vložili. O hladu v Africe se mluvilo už, když jsem chodila do 1. třídy. A to je před 50 lety!!! Měla jsem pak i referát o hladu v jedné z jejich zemí. Ale NIC SE NEZMĚNILO. Je to neřešitelné. Evropa není zodpovědná za Afriku.  Nemůže být. Afrika je nepoučitelná. Afrika se musí vlastními silami kultivovat a ne posílat svoje trestance k nám do Evropy.

Nazývat lidi nacisty a xenofoby není ARGUMENT! My jsme na správné straně historie.

Jana Yngland Hrušková, 7.7.2016

1017365_669368726428828_1629281935_n

Komentáře