ČEKÁNÍ NA BREIVIKA

 

ČEKÁNÍ NA BREIVIKA

VYČKÁVAT. Dříve se to Angele vyplatilo. Je to její taktika. A já si prostě ani neumím představit, na co jiného vlastně Agela ještě čeká. Nebo snad čeká na další zvěrstva, která jsou nyní v Evropě na denním pořádku? Francouzské tajné služby už VARUJÍ před mnohem vážnějšími TERORISTICKÝMI ÚTOKY, než byly v roce 2015. Mají být srovnatelné s útokem v New Yorku 9/11 a mají celoplošně zasáhnout Evropu. Co se tedy ještě musí v Evropě a momentálně hlavně v Německu stát, aby celou svoji politiku svaté matky spasitelky přehodnotila a OKAMŽITĚ ZAVŘELA HRANICE?

Nebo chce Angela riskovat podobný masakr, který se stal v roce 2011 v Norsku? Jak všichni víme, zabil Breivik 77 mladých lidí a to pouze proto, že nesouhlasil s tehdejší norskou imigrantskou politikou.

Němci momentálně demonstrují. Jinak si nechají všechno líbit. Ale kdo ví, jestli se už nový Breivik nerodí, který celému světu ukáže, jak on proti Islámu protestuje. S Islámem se totiž nikdo po dobrém NEDOMLUVÍ! V takovýchto časech se rodí atentátníci. Jako byl například von Stauffenberg, který se v roce 1944 pokusil zlikvidovat Hitlera. Teď je to pravděpodobně patová situace. Čekání na další tahy. Někomu dojde trpělivost. Teroristi nebo refugees nám ukáží, kterým směrem se bude světová politika ubírat. Kdo udělá první krok? Kdo udělá ještě něco bombastičtějšího, než byla silvestrovská noc v mnoha zemích?

Je dost pravděpodobné, že se nový Breivik už někde připravuje. Rekrutuje se z obyčejných, nespokojených občanů, kteří jsou NUCENI vzít osud vlasti do svých rukou. Angelu a její přívržence ještě stále nepřesvědčilo to, co se v Evropě děje, o zvrácenosti jejich politiky. Každým dnem je odsuzována do propadliště dějin. I naši vítači se podílejí na SEBEDESTRUKTIVNÍM kurzu naší vlády. Tím zaháněji lidi do kouta! Ale viděli jste, jak krysa zahnaná do kouta dokáže zaútočit?

Teď už je tu jen otázka, dříve nebo později? My nebo oni? Být či nebýt? Kdo udělá první tah na šachovnici dějin a tím svrhne královnu?

Jana Yngland Hrušková, 12.1.2016

20_30_jahre_jana_yngland

Komentáře