Co se vám vybaví, když se řekne islám?

Co se vám vybaví, když se řekne islám?

Ing. Sára Saudková, 

fotografka

„Víte, mně je upřímně jedno čemu kdo věří, ke komu se modlí, co jí, s kým spí, co si obléká a jak nakládá se svým životem. Ale neměl by tím obtěžovat své okolí. A islám patří historicky a teritoriálně někam úplně jinam než do Evropy. Tady nebude dělat dobrotu. Tady je uměle a úmyslně zaneseným agresivním plevelem, který má tendenci vyhubit původní rostlinstvo, které se vůči němu nedokáže bránit. Na nějaké přátelské soužití expanzivního bolševníku s domácími kopretinami zapomeňte.“ (ÚNOR, 2016)

saudkova

Ondřej Gros,

zastupitel Prahy 8 za ODS

„Pokud dnes slyším islám, vybaví se mi, bohužel, především terorismus. Je to kvůli posledním atentátům v Paříži a Bruselu. Když se nad tím zamyslím víc, pak mne napadá hlavně to, že islám představuje něco, co je s naším chápáním světa a společnosti v zásadním rozporu.“ (BŘEZEN, 2016)

ondrej-gros-1398

Mgr. Jana Volfová,

předsedkyně České suverenity a někdejší poslankyně PČR

„Pseudonáboženství, které hlásá nenávist ke všem, kteří nevěří v Mohameda. Jeho stoupenci mají prosazovat svojí víru se zbraní v ruce a zabíjet ty, kteří se nepodvolí. Hlásání nerovnosti mezi mužem a ženou, kdy žena je jen majetkem svého muže. Prostě něco, co do civilizovaného světa naprosto nepatří.“ (LEDEN, 2015)

volfová

Jaroslav Doubrava,

senátor PČR za Severočeši.cz

„Brutalita vražd, neskutečné ponižování žen. I zvíře má pro ně větší cenu, než žena. Netolerance k druhým vírám. Vždyť každého jiného vyznání mají právo a vlastně povinnost zabít. Je to znásilňování i malých děvčátek. To jsou ale obecně známé informace. Navíc si vybavuji debilitu vedení EU, které nechce pochopit, že nezastaví-li se okamžitě přísun dalších a nezačne se stejně okamžitě s jejich odsunem zpět do jejich zemí, je to smrtelné nebezpečí pro kulturu a životní styl Evropy. Islám se vůbec už netají svým záměrem ovládnout nejen Evropu, ale celý svět. O tom svědčí i to obrovské množství, naposledy 52 tun zbraní a vojskového materiálu, který je zadržován v „humanitární pomoci“ pro migranty. Kolik takových zásilek uniklo bez zadržení?! Poslední události a výhrůžky Evropě nesvědčí o ničem jiném!“ (BŘEZEN, 2016)

image (5)

JUDr. Miroslav Antl,

senátor PČR za ČSSD

„Zejména v poslední době pro mne znamená islám největší nebezpečí…“ (ÚNOR, 2015)

antl

Jana Yngland Hrušková,

herečka a zpěvačka

„Okamžitě se mi vybaví teroristické útoky, kamenování, pedofilie, uřezávání hlav. Před touto krizí jsme se v Evropě islámem tolik nezajímali. Ale občas probleskly zprávy o jejich teroru. New York, Londýn, Paříž a tak dále. Od roku 1982 zahynulo při sebevražedných útocích 45 000 lidí. Bylo podniknuto 4620 teroristických útoků. A to jen proto, že jejich víra jim to dovoluje a přikazuje ničit a zabíjet všechny, kteří mají jinou víru než islám.“ (LEDEN, 2016)

387865_305285759503795_146881737_n

Ing. Martin Strakoš, 

předseda Výboru Zastupitelstva Ústeckého kraje pro oblast vzdělání, výchova a zaměstnanost

“ Vybaví se mi výňatek z koránu, kniha jež je základem islámu, výňatek zní: „Alláh pustí do srdce nevěřících teror, setněte jim hlavy a i končetiny!“; „Ať si nemyslí nevěřící, že se zachrání, seber všechny muže a pusť teror na nepřátelé Alláha“ to hovoří za vše, je potřeba zakázat toto náboženství, když hlásá násilí !!!“ (BŘEZEN, 2016)

strakošš

PhDr. Miroslav Sládek,

někdejší poslanec PČR za SPR-RSČ

„Sekta, jejíž pomatený zakladatel vykradl Bibli a přizpůsobil si její části svým zvráceným choutkám. Nejzávažnější však je, že to je bojovná sekta, jejímž jediným cílem je dobývat a zotročovat. Znamená návrat staletí zpět ve vývoji lidské společnosti. V Evropě nemá místo.“ (BŘEZEN, 2016)

msladek

Ing. Eva Hrindová,

blogerka, členka akční rady Bloku proti islámu a zakladatelka platformy Naštvané matky

„Jednoznačně nesvoboda. Omezování kritického myšlení a svobodné vůle. Tato nesvoboda, která je v islámu vlastně těžištěm všeho, je zdrojem násilí. Lidé se musí nutit do všeho, všechno mají přikázané – na každou situaci mají návod. Úplně fyzicky trpím, když se vcítím do role člověka, který chce žít svobodný život a nešťastnou náhodou se narodí jako muslim. Znám tyto pocity z období komunismu, proto jsem na ně asi citlivější. Vím, že nemůžeme změnit svět a nutit celým národům náš životní styl.  O to silněji se ale chci snažit o to, aby na území České republiky byla zachována svoboda pro všechny – tedy i pro muslimy, kteří se rozhodnou svou víru opustit nebo ji vykonávat vlažně.“ (BŘEZEN, 2016)

hrindová

-spyta-

Komentáře