Co se vám vybaví, když se řekne ODS?

Co se vám vybaví, když se řekne ODS?

Mgr. Jana Černochová, 

poslankyně PČR a starostka Prahy 2

„Kus naší novodobé státnosti i kus mého života. Mnoho dobrých lidí, mnohdy i přátel, kterým leží na srdci budoucnost naší země a mají srdce na pravém místě. ODS je od roku 1990 klíčovým prvkem politického systému a demokratizačních procesů v naší zemi. Určovala trendy na pravé straně politického spektra a je zcela čitelně hodnotově ukotvená. Přes všechny problémy věřím, že se znovu postaví na nohy a bude tím, čím bývala – pevným liberálně-konzervativním kamenem, na kterém může stát naše země.“ (ŘÍJEN, 2014)

Cernochova_Jana_23_kongres_12

Ing. arch. Daniela Filipiová,

senátorka PČR

„Především události kolem „Sarajeva“, které mě přiměly v roce 1997 do ODS vstoupit. Tím jsem v podstatě zahájila svou politickou kariéru. Za necelé tři roky jsem byla poprvé zvolena do Senátu. ODS je pro mě stále stranou hájící a prosazující pravicovou a konzervativně-liberální politiku. Věřím, že se nám podaří značku ODS očistit od špíny, kterou na ní nanesli lidé, kteří ji použili jako výtah k moci. Drtivá většina z nich již (díky bohu) odešla do jiných stran, nebo se dnes tváří jako nezávislí politici.“ (BŘEZEN, 2015)

KOT2902db_filipi_3

Ing. Jana Fischerová, CSc.,

poslankyně PČR, zastupitelka kraje Vysočina a zastupitelka Havlíčkova Brodu

„ODS je pravicová politická strana, která má od roku 1991 svoji historii a tradici. Její zakladatelé pro ni zvolili krásný název – Občanská demokratická, velice se mi líbí. Bohužel ne každý vždy dodržoval její hlavní principy a pro naplňování jejího programu „nedýchal“. Chyby se staly, ne malé, to přiznávám. Současné vedení se hodně snaží toto napravit,ale záleží na každém z nás, abychom si vydobyly zpět svoje místo v pravém politickém spektru. Přeji si, abychom byli pro naše občany opět důvěryhodnou politickou stranou,která hájí zejména svobodu jedince a naše národní zájmy. Osobně jsem poznala v jejích řadách spoustu kvalitních lidí, kteří patří i mezi mé přátele.“ (LEDEN, 2015)

image (2)

Filip Humplík,

zastupitel hl. m. Prahy

„Strana, díky které u nás přechod z komunismu do kapitalismu proběhl nejlépe ze všech zemí bývalého východního bloku. Jediná pravicová strana v ČR, která má jasný program a schopné lídry i členy. Strana, která si oprávněně sáhla na dno a pomalu, ale jistě se zvedá zpět.“ (ÚNOR, 2016)

humplik

-spyta-

Komentáře