Country legendy jednomyslně podporují Donalda Trumpa na post prezidenta USA!

Mezi hrdé podporovatele Donalda Trumpa patří většina světových country legend napříč všemi generacemi.

Hrdou podporovatelkou Donalda Trumpa je první dáma country music Loretta Lynn (1932), která sdělila magazínu Time, že Trumpovi věří a předpokládá, že bude dělat přesně to, co říká. Mimo jiné také uvedla, že většina jejích fanoušků s ní souhlasí a bude ho volit. Mezi další podporovatele patří zpěvák Kenny Rogers (1938), který veřejně prohlásil, že miluje všechno, co Trump říká a sám se označil za velkého fanouška republikánského kandidáta na prezidenta USA. Mezi další příznivce Donalda Trumpa patří country hvězdy Reba McEntire (1955) a Jessica Simpson (1980).

U královny country music Dolly Parton (1946) se dlouho předpokládalo, že bude volit Hillary Clintonovou, ale v posledních dnech ji ostře zkritizovala a dokonce označila za nejhorší kandidátku, tak je docela možné, že bude Trumpa také volit.

Zdroje: http://gossipvines.com/32-celebrities-who-support-donald-trump/2/, https://www.theguardian.com/music/2015/dec/21/kenny-rogers-donald-trump-country-music-christmas, http://www.cbsnews.com/pictures/celebrities-who-support-donald-trump/19/,  http://mondaymondaynetwork.com/politics/dolly-parton-publicly-shames-hillary-no-one-better/#.V-riHyiLTb0

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře