Dneska je těžké najít pořádného fotografa, co mu nejde o to vidět nahou ženu

Rozhovor s modelkou Charlottou Hops

Jak jste se dostala k modelingu?

Už jako malá, co vím z vyprávění od mojí babičky, tak kdykoliv jsem viděla fotoaparát, stála jsem v mžiku před ním. Vzhledem k tomu, že mi rodiče moc nepřáli, nemohla jsem začít dříve, i když se sem tam někdy nějaká nabídka našla. Pak jsem se před pěti lety odstěhovala do Loun a díky zdravotní sestře od mého pana doktora zubaře jsem dostala odvahu začít něco dělat. Dala mi stránky, kde se navzájem hledají modelka x fotograf. A tak nějak to začalo.

 

Kdy jste s modelingem začala?

I přes to, že jsem měla možnost vlastně ihned, tak jsem moc fotografii neměla a to se pak těžko shání nějaký fotograf. Paradoxem je, že se mi před prvním těhotenstvím ozval muž, co hledá modelky pro agenturu. Poskytla jsem mu informace i fotografie, doposud se nikdo neozval 😀 Po dobu těhotenství s prvorozeným synem jsem nefotila, vlastně až po jeho porodu mi začali nabídky na focení, je tomu už tři roky.

 

Je těžké se prosadit v modelingu?

Těžké to je, je plno krásných žen, co se chtějí taky věnovat fotomodelingu. Ale zase na druhou stranu, dneska je těžké i najít pořádného fotografa, co mu nejde o to vidět nahou ženu. Jinak, co je nejtěžší v tomto oboru je dle mého se naučit pózy, ono člověk se s tím rodí ale je pořád potřeba improvizovat a stále se učit.

 

Jaké typy fotek děláte?

 Snažím se fotit tak, aby se za mne jednou nemusely moje děti stydět, přeci jen, zveřejňuje se to na internetu. Jedná se spíše o takové fotografie, na kterých se dohodneme s fotografem. Poprvé jsem fotila polo akt, a přitom nic není vidět, a o tom to je, má to své kouzlo.

 

Co byste ze zásady nefotila?

Extrémní nahotiny, fotografie má mít kousek tajemna, aby to donutilo člověka fantazírovat. Když ukážu celé své nahé tělo tak vlastně ukážu vše a ztratí to svůj význam. A nebudu mít co už nabídnout.

 

Máte nějaký vzor?

Vzor určitě mám, jen nevím zda to můžu takto veřejně publikovat když nemám její souhlas 😀 Každopádně je to i vzor v sám sebe, nutí mě to být lepší a dokonalejší a tím si splnit sen který mám.

 

Jak trávíte volný čas?

Tady bych spíše napsala, jak bych asi trávila volný čas :D. Mnoho času volného nemám, mám dvě malé děti a o to je to náročnější, po porodech ta postava není úplně nejlepší, a tak když mám čas, tak cvičím. Teď jsem neměla čas ani na své stránky.

 

Co byste na závěr vzkázala naším čtenářům?

Co na závěr? Přijde mi to jako ta nejtěžší otázka 😀  Tak určitě, aby se ženy nevzdávaly svých snů, každá z nás je krásná, nemusí se jednat o fotomodeling, stačí když se budou mít rádi. Mužům bych vzkázala, ať nejsou unešeni tolik z modelek, neboť i modelky chodí odlíčené ve vytahaném triku a v teplákách, pláčou, nadávají a jsou jako ostatní. A úplně na závěr všem přeji klidné svátky, šťastný nový rok a v něm plno lásky.

A Moje motto:  Co je v životě nejtěžší? Žít život a být s ním spokojený! Překonávat překážky, vyrovnávat se s porážkami,překvapit sám sebe a přes to dojít do cíle! Charlotte Chmelová

-spyta-

1932070_440843259460197_477157575_n

12388041_440843422793514_260393177_n

Foto: Karel Galli Končíř

-spyta-, 17.12.2015

Komentáře