Do Německa se vrátil po 300 letech hon na čarodějnice

Krajan, který utekl v 86 před komunisty, nyní utíká z Německa. V Hamburku se dějí absurdní věci. Ilegálům se nadbíhá, podstrojuje. Námi Slovany západ opovrhuje, jako vždy. Nyní jsou jejich miláčci Afghánci, Pákistánci, Eritrejci, Tunisané. Když se dříve utíkalo na západ před komunisty, přijímali nás jenom proto, aby dokázali, jak je komunismus hrozný. Jak jsou oni lepší. Ale teď prozradili, že námi vlastně opovrhují přesně tak, jako za Hitlera. Tedy možná ne všichni. Ale politici určitě a valná většina národa. Mohli jsme přijet bez pasu? Ne. Mohli jsme beztresně znásilňovat a krást? Ne. Říká krajan Milan V.

Němci vyzývají k tomu, aby udávali své sousedy a přátele. A mnozí se opravdu podílejí na honu na čarodějnice. Lidé se bojí říci svůj názor. Strach z postihu je velký. Lidé jsou v Německu zvyklí poslouchat rozkazy. Nový příkaz zní, přijmi muslima za každou cenu. A Němci ten rozkaz plní. Bez otázek a pochyb. Rozkaz je Rozkaz. Je to přání jejich vůdce.

Myslela jsem, že je to pocit viny. Ale Milan mi to vysvětlil: Tím oni jenom omlouvají svoji absolutní poslušnost. Mají to v genech. Plní rozkazy bez toho, aby si uvědomovali následky. U plnění rozkazů oni NEPŘEMÝŠLÍ. Proto také mohla být spuštěna likvidace všeho a všech v roce 1933. Nyní to jede nanovo. Z Německa opět vychází velké nebezpečí. Táhnou nás ke dnu. Pak se zase budou vymlouvat na příkazy shora. To oni ne. Oni přece o ničem nemohli rozhodovat. Něčemu zabránit. Oni jenom vykonávali rozkazy někoho jiného. Oni za nic nemohou. Takto analyzuje celou situaci Čech, který v Německu žije již 30 let.

Policie v Hamburku má jen 40% stavu. Ale nechrání občany. Rozdává pouze pokuty za parkování! Situace je velmi vážná a lepšit se nebude. Probíhají domovní prohlídky. Pokuty až 6 000, nebo na půl roku do vězení. Zabavují se počítače. Úřady rezignovaly. Člověk musí držet hubu a krok. A někteří se podrobují dobrovolně. Už to není svobodný stát. Svoboda mínění je ohrožena. Je to policejní stát se vším všudy. Vládne strach. Němci jsou drženi ve strachu z likvidace. Dostanou rozkaz a to je svaté. Nad ničím se nepřemýšlí. Nepochybuje. Neprotestuje. Mluví se jen s rukou u pusy. Jen se šeptá. Šušká.

Ta hrstka lidí, kteří proti hrůzostrašné většině protestují, jsou na tom jako my v totalitě. Kriminál, pokuty, vyhazovy. Nic horšího snad ani Evropu potkat nemohlo. Německo je ztraceno, říká Milan. A není sám. Lidé utíkají. Šílená Angela rozdává každý den nesmyslné rozkazy, které je vždy ochoten někdo splnit, aby se zalíbil. Na úkor vlastních lidí ve jménu humanity.

Kam až budeme ustupovat? Nesmíme kolaborovat s někým, kdo chce na naše území umístit své hosty. Víme, jak jsou nebezpeční a nenasytní. Poučme se z dějin. Naše vláda musí trvat na tom, aby k nám nebyli žádní migranti umísťováni. I když známe jejich jména, jsou to ta pravá jména? Neznáme jejich psychiku. Prověřování je nemožné. Většina jich nepřišla v míru. Přinášejí s sebou válku. Nepokoje. Už i své děti posílají na teroristické mise. Vychovávají je k obrazu Alláha. Nenávist ke křesťanům i bezvěrcům je velmi silná. Je motorem jejich bytí. Atentátník z Berlína, Anis Amri, natočil video s těmito slovy: „ Přišli jsme k vám, abychom vás povraždili, vy prasata“.

Nesmíme si zvykat. My jsme Češi. Kdo je víc?

Jana Yngland Hrušková, herečka a zpěvačka

jana2

Komentáře