DOBROVOLNÁ SEBEDESTRUKCE – OTÁZKA PRO PSYCHIATRY

Mravenci a krysy si informaci o nebezpečí předají velice rychle. Když dají signál o napadení, ostatní to opravdu vezmou na vědomí a podle toho VŠICHNI JEDNAJÍ. Sjednoceni. Společně. Proti nepříteli se zvířata vždy semknou a tak mohou vzdorovat útokům. I ta „blbá“ slepice kdáká na poplach a všechny se rychle rozutíkají.

Člověk ale tuto schopnost ztratil. Každé individuum má svůj „mozek“ a spousta si jich myslí, že se jich to netýká. Že jsou něco jiného, lepšího. Že jemu žádné nebezpečí nehrozí. I když má přítok informací ze zemí, kde migranti zapříčinili absolutní kolaps. Pro něho jsou tyto informace stále nedostatečně ověřené. Stále se ptá na zdroj, zpochybňuje každou zprávu, která se týká kriminálních činů migrantů. Nechce věřit těm zprávám o znásilněních a teroru. Nechce si přiznat, že 90 % lidí, kteří proudí do Evropy, neutíkají před válkou. Jdou pouze za blahobytem. Nechce si přiznat, že migranti jsou u nás v Evropě absolutně k nepotřebě, protože je jich velmi mnoho negramotných a o vysokoškolském vzdělání se jim jen zdá. Nechce si přiznat, že nám budou naše doposud pokojné životy všemožně znepříjemňovat.

My budeme pouze trpět tím, že je tu budeme muset živit. Oni totiž nebudou mít zájem se integrovat a pracovat. Naopak. Budou chtít zavést své zvrácené zvyky. Toto si prostě spousta lidí nechce připustit a já nemohu přijít na to, proč tomu tak je. Určitě už se tímto tématem zabývají psychologové.

Jak je možné, že názory na tak důležitou otázku naší budoucnosti, jsou tak diametrálně odlišné? Je tu jen ANO nebo NE. Nic mezi tím není. Černá nebo bílá.

Musíme si přiznat, že je mnoho lidí minimálně naivních. Jak si někdo může myslet, že budou přínosem pro naši společnost? Vždyť už teď jsou známé důsledky toho, když se do země dostanou statisíce migrantů z absolutně jiných kultur. Je to pro domácí obyvatelstvo zničující. Je to první krok k zániku celých národů. Je to DOBROVOLNÁ SEBEDESTRUKCE.

A oni tato varovná znamení vesele přehlížejí a stojí na nádražích a vítají je, dělají sbírky. Ale tento rychlík už nikdo kompetentní neřídí. Z tohoto vlaku už normální  lidé dávno vyskočili. S hrůzou sledujeme, jak se teď dál vezou jen humanitou opilí občané, hrají si na slepou bábu a křičí, jak je to krásné a opojné být aspoň na chvíli Ježíšem a chtít zachraňovat celý svět. Ale až tento rychlík vykolejí, budou jako první z plna hrdla řvát a vyžadovat, ať tu katastrofu za ně někdo zase dá do pořádku. Ale ono už nebude co uklízet.  Ani tu nebude nikdo, kdo by ty chyby mohl napravit. Už tu nebudeme MY a ONI /migranti/. Už tu budou jenom ONI. A to navždycky!

Jana Yngland Hrušková, 3.2.2016

janinka

Komentáře