Fantom Radim Schwab se potí na sále: Na balet bych si netroufl!

Místo zpívání se potí na tanečním sále! Velká dřina, vyčerpání a hodiny pohybu. Právě tak vypadá aktuální program zpěváka Radima Schwaba (38). Výskoky, otočky, taneční pózy! Vypadá to, že představitel českého Fantoma Opery a nejvyšší český zpěvák změnil profesi. „Ne, netrénuji tu žádné Labutí jezero! Na balet bych si netroufl, to je velká dřina. Chystáme náročnou choreografii k mým květnovým koncertům Mr. Muzikál. Trénujeme i flamenco a street danece ,“ smál se zpěvák.

Smích ho ale velmi rychle přešel. Po hodinách na tanečním sále byl tak vyčerpaný, že špatně doskočil a zranil se! „Narazil jsem si koleno, hrozně to bolí,“ svěřil zpěvák, který se chvíli dokonce svíjel se na zemi a držel si koleno. Zkoušku pak musel předčasně ukončit. Radim, který měří neuvěřitelných 198 cm, totiž nemohl došlápnout na nohu! Naštěstí se později ukázalo, že nešlo o nic vážného, a tak další den mohly tréninky pokračovat. „Bolelo to ale jak čert, musel jsem si koleno v noci ledovat. Dlouho jsem netančil a je to znát,“ postěžoval si zpěvák.

Koncertní turné Mr. Muzikál 2017, na kterém diváky čeká řada muzikálových hitů a velkolepé choreografie Petry Parvoničové, startuje již 1. května 2017 v Ostravě. Radim Schwab na něj studuje zbrusu nové songy, z nichž mnohé budou v jeho podání ke slyšení vůbec poprvé. Představí i svůj nový singl! Ve čtvrtek 4. května se pak na Radima mohou těšit diváci v Kolíně a 24. května v Praze. V Brně bude Radim Schwab k vidění v Červeném kostele s pořadem nazvaným Barvy lásky, a to 11. 5. 2017.

Brab

Radim Schwab baleti2

Radim Schwab baleti4

Komentáře