Fantom Schwab má úspěch. Diváci jej nechtěli pustit z jeviště!

Dvojnásobné ovace vstoje, bouřlivý potlesk, kdy diváci nechtějí zpěváka pustit z jeviště. Po konci i po přídavku. Takovou atmosféru se dnes povede vytvořit jen málokomu. Český Fantom Opery a nejvyšší český zpěvák Radim Schwab (38) to ale při prvomájovém koncertu v Ostravě dokázal! Nadšení diváků nebralo konce. Radim tam víc než úspěšně zahájil své jarní turné Mr. Muzikál 2017.

„V Ostravě jsem měl koncert poprvé a byl jsem nadšený. Publikum bylo naprosto fantastický,“ svěřil zpěvák, který se sem pro velký úspěch hodlá vrátit v prosinci s vánočním koncertem. V prvomájovém koncertu zazněly ty nejznámější hity nejen z The Phantom of the Opera, ale i z řady dalších muzikálů, jako jsou West Side Story, Cabaret, Jekyll a Hyde nebo Notre Dame de Paris. Nechyběl ani známý hit Thriller, v němž Radim zdatně šlapal Michaelu Jacksonovi na paty, anebo prvomájový blok. Kromě tajemníka ÚVKSČ a pionýrů tak na jeviště přišel i Stalin a přitancovala matrjoška. O tom, že šlo o dobrou volbu, svědčí nadšené reakce diváků. „Byl fantastický, je jeden z našich nejlepších zpěváků,“ komentovala to nadšená divačka. „Překvapilo mě i to, jak dobře tancuje,“ dodala. Druhá půlka koncertu je totiž plná skvělých choreografií Petry Parvoničové.

Radim Schwab se svou koncertní šňůrou pokračuje již ve čtvrtek 4. 5. 2017 v Kolíně a 24. 5. se představí v Praze. V Brně pak na 11. 5. chystá koncert s názvem Barvy lásky, a to v Červeném kostele. Všude zbývá již jen pár vstupenek, koncerty budou brzy beznadějně vyprodané.

Brab

radim

Komentáře