Fašismus opět ohrožuje Evropu, ale tentokrát přichází z Turecka, ale samozřejmě také (opět) z Německa.

Fašismus opět ohrožuje Evropu, ale tentokrát přichází z Turecka, ale samozřejmě také (opět) z Německa. Od tetky Merkelové a jejich lokajů, kteří otevřeli Německo islamistům.

Že přeháním? Omyl, nepřeháním. Na 40 tisíc stoupenců tureckého islámského fašisty Recepa Tayyipa Erdogana se v neděli zúčastnilo řvaní v ulicích Kolína nad Rýnem. Policie měla v pohotovosti 2700 lidí. Turecký Ribbentrop čili šéf turecké diplomacie varuje, že turecká říše nebude dohodu o uprchlících, uzavřenou s EU letos 18. března, dál uznávat, pokud Turci nebudou moci nejpozději v říjnu cestovat do unijních států bez víz. Nakonec největší hrozbou se nestane jenom snaha Turecka o vynucení bezvízového styku s EU, ale tvrdé převzetí moci islámskou fašistickou juntou prezidenta Erdogana. Islamistický Erdogan definitivně dostal po ohromných čistkách pod svojí moc kromě policie také armádu justici a celou veřejnou sféru.

Fašistický rukopis byl z tureckého převzetí moci prezidentem Erdoganem a jeho fašistickou juntou zcela zřejmý. Podle mého osobního názoru tragédií třicátých let 20. století byla skutečnost, že nebyl uskutečněn úspěšný atentát na Hitlera. Kdyby se k tomu včas němečtí generálové nebo zpravodajské služby tehdejších západních mocností odhodlali, nedošlo by ke krizi rozpoutané Hitlerovou fašistickou klikou. Tím, že zůstal Hitler naživu, došlo nejen potlačení demokracie v Německu, ale i k rozsáhlému krvavému konfliktu, nazývanému druhou světovou válkou.
Můžeme jenom doufat, že západní zpravodajské služby tentokrát zbaví svět tureckého Hitlera čili prezidenta Erdogana, aby nedošlo k podobné hrozbě. Převzetí moci islámskými fašisty v Turecku představuje větší nebezpečí než situace v období studené války. Opět se nacházíme v situaci, kterou ministr Chovanec označil jako situací po noci dlouhých nožů. Tedy hlavní teror nám teprve hrozí!

Jaroslav Doubrava, senátor PČR a zastupitel Ústeckého kraje za Severočeši.cz

image (5)

Komentáře