Ged Maloney má nový videoklip – Hard Life

Zpěvák a baskytarista Vilém Čok,  někdejší tajemník Freddieho Mercuryho Peter Freestone a bubeník Jiří Hrubeš pokřtili nový klip Geda Maloneye Hard Life. Vilém Čok si v klipu dokonce zahrál barmana.

Ged Maloney v současné době jezdí po českých koncertních pódiích s kapelou So Fine, ve které aktuálně působí Ondřej Toul – kytary, vokály, Rostislav Máca – baskytara, Miloš Novák – bicí. 

Zpěvák před časem absolvoval i několik vystoupení s Miroslavem Žbirkou a v květnu se probojoval do finále autorské soutěže Carpathia Festival v polském Řešově a úspěchy sklízí i na Slovensku v Německu a Rakousku. Klip Hard Life bude nasazen do prosincového vysílání Rockparády na stanici Rebel 2.

Ged se narodil v Christchurchi na Novém Zélandu, ale vyrostl v Anglii v Runconu poblíž Liverpoolu. Zde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír. Působil v různých skupinách, se kterými procestoval celou Anglii. Ged spoluzaložil skupinu Pulse, s níž nahrál album. S Pulse pravidelně hrával v klubu Cavern, který v 60. letech proslavili Beatles (ostatně uváděli tam především jejich písně). Hráli rovněž na festivalech v Berlíně a Dublinu. Ged vystupoval taktéž sólově jako předkapela zpěvákovi Glenu Tilbrookovi ze skupiny Squeeze a skupině Shed 7.

 

Komentáře