Halloweenská party vypukne v pražské Lucerně! Diváci se stanou součástí hororového příběhu.

Halloween je nejen v zahraničí uznávaným svátkem. Tentokrát propukne v pravém slova smyslu i u nás! V pátek 1. listopadu 2019 od 19 hodin se uskuteční unikátní akce WONDERLAND HALLOWEEN v pražské Lucerně.

Příběh Wonderlandu se přenese na návštěvníky v podobě dopisu, který obdrží po zakoupení vstupenky. Jedná se o speciálně lisovaný papír, který má netradiční design a je na něm napsané osobní pozvání na oslavy do podzemí Lucerny a nikdo neví od koho. Při vstupu do Lucerny diváky čeká průchod brány do podzemí Wonderlandu. Za doprovodu herců, zvukových a světelných efektů bude přehrán krátký příběh k naladění atmosféry a diváci se stanou součástí příběhu. Celou akci budou doprovázet speciální projekční technologie a chybět nebude ani 3D laser & video show, jejíž přípravu chystají české špičky několik měsíců dopředu. Atmosféru akce umocní rekvizity ze zahraničí, jako jsou mluvící dýně, oživlí kostlivci, létající duchové a vyzdobené hororové koutky s pravdivým příběhem.

Na akci budou desítky herců, animátorů a tanečníků, který budou hrát živé zoombie. Kromě klasické výzdoby prostorů, jako jsou kostlivci, hrobky,duchy aj. se návštěvníci  mohou těšit na novinky jako digitální dekorace, vycházející duchy ze zdí, ďábelské oči či živé hororové obrazy. V průběhu večera proběhne soutěž o nejlepší masku a výhru 20 000,- Kč. Dále během večera bude vystupovat Vietnamský DJ Sony s taneční skupinou a exkluzivně na akci zazpívá krvavá česká Barbie. O půlnoci proběhne Vymítání ďábla ve spolupráci s Prague Fear House. Mimo jiné se návštěvníci mohou těšit i na řadu známých osobností. Nebude chybět ani erotická hvězda Florane Russell.

Akce je od 18 let a lístky si návštěvníci můžou zakopit na www.WonderlandHalloween.cz

 

 

Komentáře