Hurikán Janda slaví 65!

V pondělí 19. března oslavil Dalibor Janda své narozeniny velice stylově, a to vyprodanou Lucernou a křtem nového dvojCD s názvem Velký flám.

Během bezmála dvouhodinového koncertu zazněl průřez největších hitů z celé jeho kariéry, ale také pár novějších písniček. To je bezpochyby důkazem o tom, že Dalibor Janda stále tvoří a má posluchačům co nabídnout. Mezi gratulanty se objevila dcera a taktéž zpěvačka Jiřina Anna Jandová , moderátorka a zpěvačka Jana Chládková, někdejší fotbalový reprezentant Antonín Panenka, legendární hlasatel Alexander Hemala či samotný producent koncertu Martin France.

Na poslední chvíli se z vystoupení omluvila herečka Jiřina Bohdalová, kterou přepadla nemilá viróza. Pozdravila tedy diváky v sále alespoň symbolicky „ze záznamu“ z roku 1989, kdy se stala hostem v koncertním programu Dalibora Jandy. Taktéž se omluvil zpěvák Radek Žalud, kterého posluchači znají především z Veselky Ladislava Kubeše. Na atmosféře koncertu se naštěstí absence dvou gratulantů nepodepsala. Lucerna skandovala, tančila a celý koncert s oslavencem prožila do posledního momentu.

Po koncertě následovala i afterparty, na kterou redakce DISUK.cz zavítala i s kamerou a zeptala se účastníků, jak hodnotí koncert. Na výsledek se můžete podívat  zde ve videoreportáži.

Jan Macháček

 

Komentáře