Hvězda filmů pro dospělé Belle Claire opouští erotický průmysl!

Belle Claire patří mezi nejznámější hvězdy filmů pro dospělé. Za svou profesi získala již tři Oscary a v magazínu DISUK.cz má svou erotickou rubriku. V neposlední řadě je také zodpovědnou matkou a příležitostně se věnuje také charitativní činnosti. 

V erotickém průmyslu jste působila několik let. Jaké to ve Vás zanechalo zkušenosti?

Především to zcela změnilo můj pohled na lidi. Teď už vím, že v každém člověku se schovává erotické tajemství, které je třeba ukojit. Samozřejmě se to také odrazilo v mém osobním intimním životě, sex vnímám úplně jinak, více živočišně, daleko více experimentuji a záleží mi na citovém prožitku.

Ohrozilo to i Váš osobní život?

Bylo období, kdy to můj osobní život ohrožovalo, a to v době, kdy jsem si pro život vybrala partnera, který pro mou práci neměl úplné pochopení. Málokdo ji dokáže přijmout jako pouhé zaměstnání a lidé si spíše myslí, že tam chodím pro fyzické potěšení.

Co bylo důvodem k odchodu z této branže?

Jak jsem zmiňovala v mém posledním článku ,,Za oponou”, důvodem odchodu je primárně neprofesionální chování mých kolegů a kolegyň spolu s nevybraným životním stylem. Také kvalita a finanční možnosti produkcí značně upadla, takže už se v tomto prostředí necítím komfortně.

Plánujete se do tohoto průmyslu vrátit třeba jako producentka?

Ano, dokonce už v této pozici pro jednu svou dlouholetou produkci jsem.

Jakou práci chcete výhledově dělat?

Vzhledem k tomu že mám malou dceru, celkem si užívám pobyt doma a žádnou stálou práci nehledám. Dělám spíš, co mě baví, například peču dorty na zakázku, vyrábím sezónní dekorace a zabydluji svůj nový domov.

Vzpomínáte si na nějaké scény, které pro Vás byly nejhorší?

Ano. Dodnes s nelibostí vzpomínám na jednu konkrétní scénu, kterou jsem natočila pouze proto, abych ukázala fanouškům, jak náročná tato práce pro ženu je, a že by měli být chápavější ve svých požadavcích. V té scéně jsem byla s hned několika muži a cílem bylo mě fiktivně ,,znásilnit”. Byla pro mě velmi psychicky náročná, naštěstí jsem ale měla v teamu kolegy, kteří mi pomohli ji zvládnout na výbornou.

Jste držitelkou třech Oscarů. Vnímáte to jako osobní úspěch?

Pochopitelně svá ocenění považuji za obrovský úspěch. Mám takové své životní heslo: Když už něco dělám, chci v tom být nejlepší. A to se mi doufám povedlo.

Co byste poradila začínajícím dívkám, které se rozhodly jít tímto směrem?

Všem začínajícím dívkám bych poradila, aby se držely svých vlastních pravidel a nikdy je neporušily. Také bych jim poradila udržet si distanc od všech lidí v této branži a vztahy s nimi držely pouze na profesionální úrovni. Více pak v mém článku „Erotické desatero“.

Myslíte, že český pornoprůmysl je v tuto chvíli na bodu mrazu?

Ano, myslím že za poslední rok se situace v Česku hodně zhoršila. Produkce chtějí od modelek pořád více práce a nabízejí čím dál méně peněz, chovají se neprofesionálně a berou je pouze jako prostředek k získání financí. Nejhorší je ale interní chování modelek a modelů. Všichni se pomlouvají, ubližují si, hádají se a hází na sebe špínu, kde to jen jde. Ráda vzpomínám na období zhruba před třemi lety, kdy jsem byla na svém nejvyšším vrcholu, měla jsem svou ,,partu” lidí, na které jsem nedala dopustit a na scénách jsme si užívali spoustu zábavy. Na všechny ty chvíle doteď s láskou vzpomínám a se spoustou z nich se vídám dodnes.

-spyta-

Komentáře