Hvězdy Astrovíkendu v Praze: zpěvák Drobný, moderátor Baselides a kartářka Kludská!

Bývalá hvězda Snídaně s Novou, moderátor Libor Baselides (52), bude i v květnu ezoterického festivalu Astrovíkend, který se chystá na 13. a 14. května 2017 na výstavišti v pražských Holešovicích. A chystán nejedno překvapení. V sobotu ve 14 h jej čeká rozhovor se zpěvákem Milanem Drobným, jemuž uvede nové CD V opeře a v neděli ve 12.30 h povídání se známou kartářkou Dagmar Kludskou. Sám Libor Baselides se věcem mezi nebem a zemí věnuje a zájemcům rád vyloží karty… A má i vlastní knihu s názvem Anděli můj, tak mě veď, kterou si můžete na Astrovíkendu také zakoupit…

„Andělé jsou bytosti, které byly stvořeny pronikající inteligentní vesmírnou silou, aby pomáhali lidem,“ vysvětluje Libor, který se tématem intenzivně zabývá už řadu let. „Setkávám se s nimi od dětství,“ vypráví. „Před pár lety jsem měl výstavu a přišla mě pozdravit jedna paní. Ptal jsem se – a my se známe? A ona odpověděla – jistě, my andělé se poznáme, narodil jste se přece v ráji! Řekl jsem, že ano. Porodnice byla v Karviné – Ráji. A kdo se rodí v ráji? No andělé,“ usmívá se.

Už jako dítě vídal anděly ve snech. A život, který se s ním nemazlil, mu několikrát jasně dokázal, že existují. „Když jsem letěl do Afriky, první letadlo Praha-Vídeň mělo zpoždění. Díky tomu jsem nestihl přestup, ovšem k mému velkému štěstí. Letadlo se po cestě do Mombasy zřítilo, zemřelo všech třista padesát lidí,“ popisuje Libor. „Podruhé jsem jel autem do Řevničova, lilo, byla bouřka. Najednou jsem uviděl na úzké silnici, jak se proti mně řítí tirák. Jako zázrakem se mi nic nestalo a auto mělo jen škrábnutí,“ doplňuje.

„A do třetice jsem šel kolem Národního divadla, kde spravovali dům. Najednou začaly padat ze střechy fošny. Těsně za mnou, snad třicet centimetrů. Být pod nimi, jsem mrtvý,“ vypráví důkazy, že andělé strážní skutečně existují. „Ještě, když jsem byl na Nově, tak za mnou přišel Stanley Bradley a ten byl první, který mi řekl, že mám léčitelské schopnosti,“ mluví o svých začátcích. A tak začal chodit k Janě Synkové, která se starala o Petra Hapku a vzdělávat se. Zabýval se reiki, andělským léčením, masážemi. „Po pádu při jednom představení se mi pak všechno otevřelo. Jel jsem metrem, věděl jsem jména, adresy, všechno. Viděl jsem domy i s čísly. Šel jsem za Janou, ať to zastaví, dělala i regrese. Bylo mi z toho zle, když víte všechno, je to hrozné, navíc vás pak považují za blázna,“ vypráví.

„Když si člověk něco přeje, tak andělé mu pomůžou. Jsou totiž i mezi námi. Nic není jenom tak,“ říká. Přítomnost andělů lze podle něj nejsnáze procítit při východu, západu nebo zatmění slunce, kdy celá příroda jakoby na okamžik ztichne. „Tyto okamžiky jsou nádherně ztvárněny ve filmu Město andělů s Nicolasem Cagem,“ popisuje Libor, který v ezoterické oblasti používá jméno kartář-šaman Rafael. „Andělé nám všem mohou nejen pomoci se léčit, harmonizovat problematické vztahy, najít nejvhodnější řešení nejrůznějších životních potíží, ukazovat správnou cestu a ochraňovat před nebezpečími, ale také se utišit, zbavit se starostí a stresu, poskytnout útěchu a odstraňovat pocity osamělosti,“ vypráví bývalý moderátor, který anděly vidí a dobře ví, že andělé umějí i nevěřícím lidem dávat různá znamení – třeba si všimnete duhy, najdete mince nebo pírka nebo zaslechnete nějaký příznačný text písničky. To vše může být znamení od anděla. „Důležité je, aby na ně lidé věřili, a když jsou v nouzi, tak je poprosili o pomoc,“ vysvětluje.

S Liborem Baselidesem se můžete setkat na Astrovíkendu 13. a 14. 5. 2017. Milan Drobný bude k zastižení v sobotu ve 14 hod, Dagmar Kludská v neděli od 12.45 hod. Kompletní program najdete na www.astrovikend.cz.

Brab

liborb

Komentáře