JÁ OPRAVDU NEMÁM CHUŤ POZNÁVAT MENTALITU UPRCHLÍKŮ NA VLASTNÍ KŮŽI!

Rozhovor s herečkou a zpěvačkou Janou Yngland Hruškovou

Jak hodnotíte vládu v otázkách řešení uprchlické krize?

Vláda jedná laxně až nebezpečně. Naši politici se nechtějí poučit z událostí v celé západní Evropě. Chtějí být stále zadobře s Bruselem. Ale právě z Bruselu přicházejí ty nejhorší příkazy, zákazy a zákony. Přijímání uprchlíků i křesťanských rozkládá naši společnost. Mladí lidé, většinou vysokoškoláci, jsou k této situaci velice sarkastičtí. Ještě ani pořádně nebyly pochovány oběti z Bruselu, lidé stále leží v nemocnicích a naše mládež o tom dělá vtipy. Je to hnus. To, že teroristé dokonce přišli balkánskou cestou, komentují jako nějakou velkou srandu. Ale chtěla bych vidět, jaké by dělali vtipy na oběti obcí Ležáky a Lidice. A bohužel bych se nedivila, kdyby i tady se mezi nimi našli takoví, kteří i na koncentrační tábor Terezín budou vymýšlet vtipy. Mnozí vítači si neváží evropských lidských životů. Je jim jedno, že umírají Němci, Francouzi, Belgičané a i další příslušníci západních zemí. Není jich málo, jsou jich stovky, ale našim lidem je to jedno. Dají si na fotku na FB francouzskou vlajku a je to pro ně vyřešeno. Za týden dělají, jako by se nic nedělo. Pak přijde Brusel. A za 3 dny se jede dál. Nikdo z nich ani nezapřemýšlí, jak je těm pozůstalým. Jak se cítí těžce zranění lidé v nemocnicích Těch bylo asi 600!!! NIKOHO TO PROSTĚ NEZAJÍMÁ. JAKOBY SE NIC NESTALO!!! To je právě ta zrůdnost. My si už zvykáme a teror pro nás za chvíli bude na denním pořádku? No to snad ne!

Jak byste řešila Vy uprchlickou krizi?

Okamžitě bych zavřela naše hranice. Spolupracovala s Orbánem a Vyšegrádskou 4. Na příkazy z Evropské unie už bych vůbec nebrala zřetel. Jsem pro okamžité vystoupení z unie. To je snad ještě jediná naděje, jak se ubránit islámské invazi.

Ostře jste se také ohradila k přijímání křesťanských uprchlíků, proč?

Vždyť jsme se všichni sami mohli přesvědčit, kdo to vlastně tihle lidé jsou. Za prvé, určitě neutíkají před válkou. Většina z nich má nadváhu minimálně 30 kg, a to i děti. Takhle nevypadá někdo, kdo žije dlouho ve válce a musí utíkat. Neváží si naší pomoci a vymlouvají se na stesk po domově. To mě rozesmálo nejvíc. Prostě jim došlo, že by tu po nich někdo mohl chtít, aby pracovali. A to jistě neměli vůbec v plánu.

Jaký předpokládáte další vývoj s uprchlíky?

Pakliže naše vláda bude dál přijímat uprchlíky, bude to velmi špatné. Naši lidé se budou bouřit, protože uvidí, že migranti se nemají zájem integrovat. Nechtějí pracovat. Jako v Německu to vidíme, migranti chtějí bydlet ve městech, chodit do diskoték a do akvaparků. Tam ale obtěžují ženy i děti. Máme zprávy od krajanek žijících v Německu i jinde v západní Evropě. Situace je tam hrozná. Migranti se poflakují po městech, kálejí, kde se jim zachce. Obtěžují kolemjdoucí, napadají ženy i děti. Tohle opravu nemůžeme u nás trpět. Nebo snad si myslíme, že by se u nás chovali jinak? Že k nám přijdou jiní uprchlíci, kteří budou čestní, pracovití a nebudou tu krást a chovat se jako utržení ze řetězu? Já opravdu nemám chuť poznávat jejich mentalitu na vlastní kůži, když už nás varuje to, co se děje v celé západní Evropě. Nesmíme být naivní, důvěřiví a blbí. To tedy opravdu NE!

jana

Komentáře