Jak české celebrity vzpomínají na svou první lásku?

Anife Vyskočilová,

moderátorka

“Já na svoji první lásku vzpomínám tak, že ji vidím skoro každý den v podobě svého syna.”

Tomáš Magnusek,

režisér

“Moje první láska byla hned v první třídě. Byla to spolužačka Eva Majerová a její tatínek byl můj učitel tělocviku v pozdějších letech. Čtyři roky jsem ji tajně miloval, pak jsem ji čtyři roky neviděl a pak zase potkal a chvíli miloval. Byla to hrozně fajn holka a myslím si, že jsme si snad nedali ani pusu, ale byla to moje první láska, byť platonická.”

Marie Formáčková,

publicistka

“Těch prvních lásek bylo několik. Jedna už v mateřské školce, ale toho chlapce jsem rychle přerostla, takže byl konec. Další přišly na základní škole a každá byla v něčem první. A jedna byla první v tom, že jsem se vdala.”

Štěpánka Decastelo,

moderátorka a herečka

“Vzpomínám si na své první opravdové zamilovaní. Bylo mi patnáct a má první láska byla o hodně straší než já. Byl to zpěvák a hrál po pražských klubech. Neskutečná romantika a pro mě velká škola života. Vydrželo mi to rok a doteď si na něj občas vzpomenu.”

Pavel Vohnout,

zpěvák skupiny Maxíci

“První láska se jmenovala Lenka a za první pusu dostala od učitelky ve škole pár facek, když nás načapala.”

Jana Yngland Hrušková,

herečka a zpěvačka

“Jezdila jsem na prázdniny k babičce. A tam jsme se scházeli na náměstí, taková parta mladých lidí. A jeden kluk se jmenoval Petr. A když přicházel z kopečka k náměstí, tak už jsem se těšila, že ho uvidím. Ale on o tom samozřejmě neměl ani tušení. Dnes je ženatý a žije v Americe.”

Alena Klenot,

stylistka a vizážistka

“Už si ani nepamatuji, kdo to byl…”

Marie Pojkarová,

zpěvačka

“Velmi špatné vzpomínky mám na první lásku. Hrozně žárlil, a když jsem mu řekla, že ho opustím, tak mě střelil vzduchovkou do spánku a sám se otrávil plynem. Já to přežila, ale on ne.”

Pavlína Rychtecká, 

modelka a producentka

“Na první lásku holky nezapomínají. Byla to typicky školičková láska. Měl hnědé oči a vždycky pro mě získal každou hračku, kterou jsem chtěla. Měl moc rád moje vlásky a byla jsem pro něj princeznička. Smutné je, že už si nevzpomenu, jak se jmenoval.”

Helena Maršálková,

zpěvačka

“S láskou…”

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře