Jak tráví léto české celebrity?

Marie Formáčková:
Ani v srpnu rozhodně spisovatelka nezahálí. Dokončuje knihu pamětí zpěváka Stanislava Hložka. Kniha by se měla objevit na pultech knihkupectví již začátkem podzimu.

Miluška Voborníková a Petr Spálený:
Štěstí se na populární zpěváky a manžele letos neusmálo. Léto trávili doma v Říčanech u Prahy kvůli zranění Petra Spáleného. Po úraze si zlomil nohu v krčku. V minulosti se již Petr Spálený několikrát vyjádřil, že si nemůže přát lepší pečovatelku, než je jeho žena Miluška. Není tajemstvím, že zpěvačka se měla stát zdravotní sestrou. Přednost však dala kariéře zpěvačky.
Naštěstí se rekonvalescence Petra Spáleného daří velice dobře a zpěvák se již těší začátkem září na své vystupování a koncerty.

Ivana Regina Kupcová Sádlová:
Známá kartářka už má v této době dovolenou za sebou. Pro odpočinek zvolila prostředí svého domova v Kozolupech u Plzně. Čas trávila především u bazénu a posezení s přáteli. Rozruch před nedávnem vzbudila její fotografie na billboardu u dálnice. Reklamu jí zde umístil jako poděkování jeden z klientů.

Karel Gott:
Zápal plic sice Zlatému slavíku znemožnil vystoupit na festivalu Benátská, nicméně zpěvák v době rekonvalescence dokončuje svou knihu. Očekávaná kniha by se měla objevit na trhu do konce roku.

Alena Klenot:

Známá vizážistka se před nedávnem svěřila, že během srpna vycestuje do daleké Indie. Po návratu z dovolené plánuje pokračovat v novém projektu, který brzy představí.

Jiří Krampol:
Po nelehkém období, kdy vozil svou manželku Hanu po špitálech přišel vytoužený moment odpočinku. Populární herec momentálně odpočívá, připravuje se na natáčení nového filmu a raduje se, že stav jeho ženy se pozvolna lepší.

Eva Pilarová:
Ještě před nedávnem zpěvačku trápilo zdraví. Nyní má naštěstí prostor pro veselejší myšlenky. 9.srpna totiž oslaví 80.narozeniny. Ač do narozenin ještě pár dní zbývá, gratulací přijala již spousty. Jednou z těch nejzajímavějších je dárek od vydavatelství Supraphon, které do digitálního prodeje připravilo několik výběrů z jejích singlů.

Jana Yngland Hrušková:
Léto tráví odpočinkem v rodné České Skalici. Zahálce rozhodně nepropadla, protože před pár dny vystoupila se svým programem pro lázeňské hosty. Program měl velmi slušný ohlas a někteří diváci si s Hruškovou dokonce zazpívali na mikrofon.

Oldřich Kaiser:
Původně pracovní léto musel herec změnit v léto odpočinkové. Před nedávnem jej totiž postihl infarkt myokardu. Herec je již naštěstí v pořádku doma, odpočívá ve společnosti své partnerky zpěvačky Dáši Vokaté a dokonce zvítězil v hitparádě Česká dvanáctka s melodií „Adie“.

jamach

Zdroj fotografií: ceskatelevize.cz, archiv disuk.cz, facebook

Komentáře