Jana Volfová: Je pro nás prioritou chránit vlastní prostor.

Rozhovor s předsedkyní České suverenity, členkou výkonného výboru Bloku proti islámu a někdejší poslankyní PČR

Co říkáte na útoky, které se odehrály v Německu? Spojujete tyto útoky s imigranty?
To s migranty nespojujeme jen my jako Blok proti islámu, ale především oficiální zprávy německé policie, která jasně řekla, že velká část zadržených v Kolíně byla z azylových zařízení pro běžence.

EU zvažuje uzavření hranic schengenského prostoru. Pomůže to?
Uzavření schengenského prostoru by určitě pomohlo, ale bojím se, že Řekové to prostě nezvládnou. Takže my chceme uzavření našich hranic. Voláme po něm už od června minulého roku. Je pro nás prioritou chránit vlastní prostor.

Jak hodnotíte prezidenta Zemana v řešení otázek imigrační krize?
Prezident jako jediný politik říká věci otevřeně a pravdivě. BPI již několikrát deklarovalo, že stojí za svým prezidentem.

Jste pro spolupráci s Ruskem v boji proti ISIS?
Samozřejmě, že jsem, v boji proti satanovi se spojím i s ďáblem. To nejsou moje slova, to jsou slova Winstona Chuchilla z období Druhé světové války i on se tehdy proti nacismu spojil se Sovětským svazem.

Blíží se volby do horní komory Parlamentu ČR, vyšle Česká suverenita nějaké kandidáty do senátních voleb?
Ne, Česká Suverenita je součástí Bloku proti islámu, který bude kandidovat na kandidátkách Úsvitu -Národní Koalice, tam také budou kandidovat členové ČS.

Jak vidíte letošní maturity? Souhlasíte se státní maturitou?
Se státní maturitou souhlasím. A dokonce bych šla i dál. Zavírala bych školy, kde více než 50% studentů neuspěje u státní maturity a jsou takové. Škola, která neumí připravit většinu svých studentů na maturitu, nemá oprávnění k existenci.

volfová

-spyta-, 3.2.2016

 

Komentáře