Jana Volfová: Společnost rozdělují a radikalizují akce fanatických sluníček.

Rozhovor s předsedkyní České Suverenity a někdejší poslankyní PČR Janou Volfovou

Myslíte si, že téma migrace vede k radikalismu a rozděluje společnost?

Jsem přesvědčena, že společnost neradikalizují poklidné demonstrace, na kterých vyjadřujeme své názory a vyzýváme vládu k řešení situace, ale akce fanatických sluníček, která po nás házejí vajíčka a blokují příchody na nahlášenou demonstraci. Oni se chovají jako utržení ze řetězu, protože se bojí, že pokud vláda vyslyší naše názory a zavře penězovody k neziskovým organizacím, přijdou o práci.

Velkou aférou bylo pomalování několika multikulturních kaváren. Co si o tomto činu myslíte?

Nemám ráda žádné ničení majetku a odmítám pomalování kaváren. Naše cesta je cestou změny zákonů a voleb.

Jaký je Váš názor na agenturu Hate Free?

Další převod peněz ze státu na organizaci, která se snaží za ně měnit názor občanů na migranty. Přes neuvěřitelně štědrou dlaň státu se jí to naštěstí nedaří, protože lidé mají zdravý rozum. Ty peníze bych místo na Hate Free dala raději na Klokánky či domov seniorů.

Europarlament podpořil trvalé uprchlické kvóty. Jsou kvóty dobrým řešením?

To není řešení, to je politický diktát Bruselu. Naprosto odmítám jakékoliv kvóty, suverénní stát si o tom, koho přijme či nepřijme na své území, MUSÍ rozhodovat sám.

V USA se zvyšují šance Donalda Trumpa v podzimních prezidentských volbách. Myslíte, že jeho případné zvolení by mělo pro Evropu pozitivní dopad?

Věřím, že zvolení prezidenta, který má velmi podobné názory na migraci a nechce diktovat světu, jak má žít, by bylo velmi pozitivním krokem a určitě by zlepšilo vztahy mezi naším státem a USA.

Jaký je Váš názor na „golanskou dohodu“ mezi Obamou a Putinem? Měl by se Izrael skutečně vzdát Golanských výšin?

Jsem člověk, který respektuje dohody, pokud jsou to dohody rozumné, ale ptala bych se především Izraele, co si o tom myslí, protože to jinak vypadá jako známý Mnichovský diktát o Československu o nás bez nás.

jana-volfova-zdn_9602

Komentáře