Jana Volfová: Žádné symboly islámu do škol nepatří. Šátky to začíná, zákonem šaria končí.

Rozhovor s předsedkyní České Suverenity a někdejší poslankyní PČR Janou Volfovou

Jak hodnotíte výsledky referenda o vystoupení Velké Británie z EU?

Jsem z něj nadšená. Konečně si alespoň jeden národ vynutil zpět suverenitu. Věřím, že další budou následovat a Česká republika bude mezi nimi.

V České republice vzniká mnoho iniciativ, které žádají vyhlášení referenda o vystoupení ČR z EU. Mělo by být podle Vás vyhlášeno referendum?

Samozřejmě, že mělo, ostatně strana Úsvit, se kterou Česká Suverenita spolupracuje, již návrh zákona o referendu o vystoupení z EU do Poslanecké sněmovny už podala.

Uprchlická krize se stále zhoršuje. Nemyslíte, že je potřeba zvolit nějaké radikální řešení?

Radikální řešení, které já vidím v dokonalém zavření hranic a nevpuštění jediného ilegálního migranta už tu mělo být dávno. Protože se ještě neuskutečnilo, bude časem jediné řešení zákaz islámu v ČR. Jinak naše kultura skončí.

Kritizovat islám začíná být „zakázaným ovocem“, za které hrozí vysoké sankce. Nezdá se Vám, že se situace stále zhoršuje?

Ano naši kolaborantští ministři, co stojí v předklonu před Bruselem, se snaží zlikvidovat jakoukoliv formu protestu. Zatím to dělají jen penězi, které lijí do neziskovek podporujících začleňování a migranty. Co bude druhý krok, vidíme třeba v Německu, kde už začínají zakazovat kritiku islámu a migrace. Takže jediným řešením jsou volby a v nich zvolit opravdu ty, co odmítají migraci a islám. A ty krajské jsou už za dveřmi a mohou se stát referendem o naší kolaborantské vládě.

Kontroverzním tématem jsou šátky muslimek na českých školách, které jim požehnala i ombudsmanka Šabatová, ale naopak zkritizoval zástupce ombudsmanky Křeček. Jaký na to máte názor?

Stojím stále za svým názorem, že žádné symboly islámu do škol nepatří a šátky vůbec ne. Ony totiž nejsou stejné jako třeba křížek na krku. S ním nic nevynucujete a neomezujete okolí. Šátkem ty dívky podle své víry jasně říkají, že jsou nadřazené těm ostatním a vynucují si tak řadu ústupků třeba ze školního řádu. Šátky to začíná, zákonem šaria končí.

Jak hodnotíte prezidenta Zemana v otázkách islámu a uprchlické krize?

Že jako vždy říká pravdu a to, co si myslí většina národa a takový by měl prezident zvolený v přímé volbě být. Miloš Zeman dnes naplňuje správně úlohu prezidenta suverenního státu. A to je moc dobře.

Na podzim se budou konat krajské a senátní volby. Budete kandidovat v těchto volbách?

Česká Suverenita spolupracuje s Úsvitem národní koalice a tak se naši členové objeví na kandidátkách této strany. Je totiž dnes jedinou parlametní stranou, která se skutečně podáváním zákonů staví proti migraci. Ostatní strany o tom jen mluví a pak hlasují proti návrhům zákona, které Úsvit podává. I jejich téma zrušení soukromých exekutorů je nám blízké. Já osobně bydlím v Praze, kde volby nejsou, takže kandidovat nebudu.

volfova

Komentáře