Jana Yngland Hrušková: Demokracii v Evropě odzvonilo

Proč naivita našich mladých lidí nebere konce? Vyrůstali absolutně bez náznaku na něco tak hrozného, jako je válka. To, že se na nás hrne občanská válka, berou jako něco absurdního, nemožného. Zcela vyloučeného. Bohužel dění v Evropě nám ukazuje, že se konflikty budou ostřit a poteče spousty krve. Tedy, poteče ještě víc krve, než teď. To, že už teď umírají lidé na teroristické útoky v západní Evropě, nechává naše elity a mladé lidi absolutně v klidu.

Demokracii v Evropě odzvonilo. V Německu i jinde vás velmi rychle zavřou do vězení, za kritiku dění v politice. Na to si teď udělali nový zákon. Nesmíte kritizovat policii, politiky a migranty. Nesmíte vlastně NIC. Nastoupila Diktatura železné ruky.

Kdy se začne zavírat u nás, to už je jen otázka času. Blokace na FB jede na plné obrátky. A problémů v práci se také u nás bojí spousta lidí. Vidí, jak na jejich názory reagují blízcí a spolupracovníci.

Demonstrace přinášejí málo změn. Ale nesmíme přestat protestovat. Bez boje se nesmíme vzdávat. Je to boj proti islámu a diktatuře EU.

Tvrdí nám, že bez EU uhyneme hlady. Tak to raději uhynu hlady, než aby mi terorista podřízl krk nebo do mě najel autem, jako se to děje skoro každý den na západě. Jsou tam ukolébáváni falešnou bezpečností. Německo z 20. příčky bezpečných zemí kleslo na 41.

Myšlení některých lidí prostě nemáme šanci pochopit. A je jich opravdu mnoho. Hrušínský, Stropnický, Drahoš a tak dále. Nechápu to, ať se snažím sebevíc.

Svého negativního názoru na islám jako diktaturu se nehodlám vzdát.

Naštěstí nejsem sama, kdo proti teroru v Evropě hlasitě protestuje. Setkala jsem se s Patrioty z Itálie, USA, Německa, Holandska, Izraele. Víme o hnutích v dalších zemích. To je to, co mi dodává sílu. Odpor proti elitám a islámu stále roste. A kde je tvoje místo? Na které straně stojíš?

Jana Yngland Hrušková

Komentáře