Jana Yngland Hrušková: Do Evropy má přijít během příštích let 70 000 000 migrantů. Projednávalo se to v migrační agendě EU v květnu 2015

Zkuste vyhostit kriminálního migranta. Není to vůbec jednoduché. Bez papírů přijde, ale bez papírů ho nikdo ven nedostane. Mohou jezdit po celé Evropě, ale vyhostit ho nemůžete. Situace je absurdní a nebezpečná. Politika v Německu se tím nechce zabývat. A tím ohrožuje i nás. Chybí vůle. I veřejnost se na tom podílí. Prý – chudáci migranti – vy xenofobové a fašisti je chcete vyhostit. Jak si to můžete dovolit? Vyhoštění je prostě zákonem dané a má se také prosazovat.

A jenom tak jim papíry udělat, jak si někdo naivně myslí? To se lehko řekne. Když to nedokážou ani Němci, udělat papíry někomu, kdo žádnou identitu nemá, jak bychom to dělali my? A do které země je vlastně odsunout? Přijdou s nějakým průkazem, ztratí ho a jsme v háji. Už s ním nikdo nic neudělá. Nemá otisky prstů, kartotéku a tak dále. Jsou to anonymní lidé. Mohou mít několik identit – někdy i 20. To pro ně není problém. Ale pro odsun to nestačí. Trh s falšováním dokumentů musí být obrovský byznys.

A jak budeme my kriminálníky vyhošťovat? Necháme je tady, aby dál kradli, prodávali drogy, znásilňovali, obtěžovali děti a ubližovali lidem na zdraví nebo se pokoušeli o vraždy. To totiž všechno migranti dělají. Problém je v tom, že šílení vítači nechtějí trestné tábory ani pro tyto živly!!! Jak je potom odstrašit a nedávat jim pocit beztrestnosti.

Volební prognózy jsou velmi zajímavé. K volbám chodí nejvíce důchodci, kteří dříve volili komunisty. Nyní se dostal bez problému do vedení Babiš. Důchodci ho „žerou“. Je to nepochopitelné. A pak si komunisté stěžují, že s nimi nikdo nechce spolupracovat, když je převálcuje podvodník. To nemají komunisté nějakého lídra? Ať si teď nestěžují, když jsem řekla, že s komunisty bych vládu netvořila.

Nejdůvěryhodnější je asi SPD. Nikdo nemá v programu tak jasně napsáno, že tu migranty nechce a bude prosazovat přímou demokracii. Snad se dá Okamurovi věřit a nezklame jako Trump. Politika přináší každý den překvapení a změny kurzu o 180°.

Generální stávka by nám velmi prospěla. Jenom tak totiž mohou korporace něco pocítit. Ty pak budou nutit naši vládu jednat. Jsme ale servilní a na stávku se nezmůžeme. Tak se připravme na bojůvky a konflikty, jako v Německu a Švédsku a celé západní Evropě. Zapalování aut a objektů, bitky mezi gangy, obtěžování místního obyvatelstva. Nechápu, jak si někdo může myslet, že se nás to netýká. V neděli „turista“ z 3. zemí založil několik požárů na Jičínsku. Je to rukopis migrantů. Ti se tu mohou pohybovat volně a dělat si, co se jim zamane.

Situace se bude dál zhoršovat. Až se prostě dočkáme toho, o čem si dnes myslíme, že je absolutní nesmysl. Bude to ještě dlouho trvat, než se něco opravdu změní. Myslím k lepšímu. EU totiž projednávala už v roce 2015 přesídlování do Evropy. Má přijít během 20 let 70 000 000 migrantů!

Jana Yngland Hrušková, umělkyně a kandidátka na prezidentku ČR 2018

Komentáře