Jana Yngland Hrušková: Migrační krize táhne Evropu do záhuby. Ekonomické i sociální.

V Evropě a celém světě se děje tolik věcí, že to ani nestíháme analyzovat. Věcí, které nás ale neposouvají dopředu. S pašeráky lidí spolupracují vlády Itálie a další. Je to nelegální činnost a my nemáme možnost se bránit. Chtějí nám ukrást identity, svobody, bezpečí a budoucnost. Migrační krize táhne Evropu do záhuby. Ekonomické i sociální.

Nespravedlnost a papírování jede i u nás na plné obrátky. V mateřských školách, nemocnicích a i jinde si stěžují na přebujelou byrokracii. Máme smutné prvenství v počtu úředníků na jednoho obyvatele. Ti jen vymýšlí další a další předpisy, aby to nevypadalo tak, že je vlastně nikdo nepotřebuje.

Napadá vás nějaké řešení? Snad jen dále protestovat a možná se jednoho dne dočkáme…..

Důvod, proč jsou lidé umlčováni není ten, že by lhali, ale že mluví pravdu. Když lidé lžou, můžete proti nim použit jejich vlastní lži. Když lidé mluví pravdu, přichází k jejich umlčení na řadu násilí. Lidé se za pravdu popravovali, mučili. Dnes vás za pravdu vyhodí z práce. A to je pro mnohé konec existence. Censura na FB je v podstatě boj proti REALITĚ. Média nám namlouvají, že je vše v pořádku. Že miliony ilegálních migrantů jsou absolutně v pořádku. Že se vůbec nic neděje. Naši politici jsou prolhaní, proradní, moc dobře placení, falešní a vypočítaví. Jak se jim bránit? Naše protesty nesmí utichat. Ještě dlouho bude trvat, než se situace nějak urovná. Ale s momentální vládou nemáme vůbec šanci. Takže protestujeme dál. Má to smysl. Třeba Horáček a Babiš zase změní svůj názor. Už po několikáté.

Jana Yngland Hrušková, herečka a zpěvačka, kandidátka na prezidentku 2018 

janah

Komentáře