Jana Yngland Hrušková: Nesvádějte úpadek rodin na homosexuály. Heteráci si za to mohou sami.

Proč chlapi necítí potřebu se ženit, zeptala jsem se jednoho mladého muže. Když mu ženská dá i bez svatby, tak proč by se ženil? Proč by se k něčemu zavazoval. Proč by si dělal starosti a přejímal za někoho odpovědnost? Vždyť si může zasouložit skoro na každém rohu. Dnešní morálka tady už posledních 30 let je tak uvolněná, že chlapi necítí povinnost se ženit.

Dříve to bylo tak, že mu prostě ženská před svatbou nedala. Takže chlap měl dvě možnosti. Buď počkat, nebo chodit dál do bordelu. Dříve se svatba nosila. A když už do toho holka vlítla, tak byla prostě svatba. Teď už je to pouhý přežitek. A spousta lidí si teď stěžuje a hledají vinu u homosexuálů za selhání funkce rodiny. Ale je to pouze o tom sexu. To je náš pud a ten vlastně rozhoduje o tom, jestli si tu ženskou vezmu nebo ne. A když mě uspokojí i bez svatby, tak se přece nebudu ženit, nejsem blbej. A když už si ji teda vezmu, tak pak přijde fáze procitnutí, tam potom vše končí.

Divíte se, že se lidé nechtějí brát. Společnost akceptovala svobodné matky. Teď je to in, být svobodnou matkou. Dále nejsou páry ani finančně motivovány k tomu, aby zakládaly rodinu. Dříve jsme měli bezúročnou novomanželskou půjčku. A tak oni třeba mají dítě, ale nevezmou se, protože je to finančně výhodnější. A dnešní společnost už to od nich nevyžaduje. Svobodné páry jsou normalitou. Proto od sebe taky snáze odcházejí. Chlapi opouští rodinu a mění partnerky tak zhruba jednou za 5 let. Takové vztahy na celý život, to už je dnes opravdu u té starší generace.

Mladí lidé nechtějí dělat kompromisy. Podřizovat se někomu. Brát na někoho ohled. Ženy jsou emancipované. A když touží po dítěti, tak jim nezbude nic jiného, než si někde nechat udělat dítě a zůstat sama. Protože chlap už je buďto ženatý a nechce se rozvádět, nebo se nechce vázat vůbec.

Homosexuálové naši rodinu nijak neohrožují. Sami heteráci ohrožují naše rodiny svým egoismem, bezohledností, neochotou dělat kompromisy. Naše společnost se sama takto vyvinula „dopředu“. A nyní řveme, že za to mohou lesby a gayové? Tak to je absolutní nesmysl.

Názor lidí na rodinu se změnil. Když se páry rozvedou, tak se nad tím nikdo nepozastavuje. Je to absolutně „normální“. Dříve se přece jen dalo na to, co řeknou sousedi. Dnes je to každému ukradené. Homosexuálové chtějí svatbu – heteráci ji nepotřebují. Už se toho nabažili a vidí, že to jsou jen starosti a odpovědnost a plno kompromisů. Heteráci nechtějí dělat ve vztazích kompromisy. Brát na někoho ohledy. Musí být po jejich, a když není, tak jdou prostě od sebe.

Společnosti je jedno, co dělají heteráci. Heterák si může dělat, co chce. Opustit ženu i s dětmi, neplatit na ně, rozvádět se, podvádět, mlátit svoje děti, zneužívat je, dávat je do dětských domovů.  Ale není jim jedno, když něco chce homosexuál. Mohlo by se stát, že bude chtít něco, po čem už heteráci ani neštěknou.

Jana Yngland Hrušková

 

Komentáře