Jana Yngland Hrušková: Pokusy doktora Mengele

Každý zná doktora Mengele a jeho pokusy. Evropské elity a politici nyní dělají pokusy na celých národech. Zkoušejí, kolik toho vydržíme. Kdy se začnou jednotlivé národy opravdu bouřit, kdy to jednotlivé národy pochopí.

Chovají se postkomunistické země jinak než západní blok? Jistě mají otázek plno. Nechá se původní obyvatelstvo bez protestů vyměnit? Můžeme občanům vymýt mozek bez toho, aby se zamýšleli nad tím, čeho chtějí politici docílit?

To, co se teď v Evropě děje je veliký pokus na nás Evropany. Zkouší se míra protestů. Testují na nás, kdy lidé opravdu přestanou mít strach a začnou se bránit.

Brněnské představení v Brně je jedním z testů, které jsme absolvovali. Najdou se i někteří, kteří nepochopili o co se jedná, a myslí si, že toto představení je umění. Nevidí to v širších souvislostech. Je to pouze začátek dalších pokusů na místním obyvatelstvu.

Dalším testem byl pokus o zabití číšníka muslimy. Policie ho nesledovala, jenom vyčkávali, jak se my zachováme. To všechno jsou opravdu testy, které musíme absolvovat.

Jsme pro ně pouze laboratorní krysy. Dělají si s Evropou, co se jim zamane. Ten plán je dlouhodobý. Postupně vychází všechna ta zrůdnost najevo. Jenom na nás záleží, jak v této studii obstojíme.

Jana Yngland Hrušková

Komentáře