Jana Yngland Hrušková: Utekla na Instagram a pomohla puberťákům!

Zpěvačka Jana Yngland není na sociálních sítích žádný nováček. Začínala na YouTube, kde pravidelně nahrávala svá hudební videa, později posbírala spousty fanoušků na Facebooku a nyní boduje na Instagramu. Zpěvačka sleduje trendy sociálních sítí a má dokonalý přehled o tom, co v těchto směrech „frčí“. Mnohdy by mohla svojí znalostí v tomto oboru strčit do kapes o několik generací mladší uživatele.

Nabízí se otázka, čím vlastně Hrušková dovede zaujmout mladé uživatele internetu. Samozřejmostí je její osobitá prezentace, břitký smysl pro humor a ochota okomentovat prakticky každé dění. Velké plus si nyní u mladší generace připsala vlastním receptem pro odstranění akné! Celý trik je vlastně velmi jednoduchý. Podle Hruškové stačí připravit odvar z levandule a studeným roztokem si alespoň třikrát denně oplachovat pleť. Podle zpěvačky není tedy nutné vyhazovat nekřesťanské peníze, za preparáty z drogerie, které jsou plné chemie a ve většině případů nefungují. Během příprav odvaru je dokonce možné levandulový roztok také inhalovat. Inhalací si sama Jana dopomáhá k udržování hlasové kondice, ale také samotné napařování obličeje dovede skvěle vyčistit pleť!

Reakce na její převratný recept na sebe nedala dlouho čekat. Několik recenzí již zdobí Instagram Jany Hruškové a chválou uživatelé rozhodně nešetří. Pro toho, komu by snad příprava levandulové vody připadala složitá, natočila Hrušková dokonce video návod, podle kterého zvládne přípravu snad každý. Nejen, že je příprava velmi snadná, ale je také prakticky zdarma.

Návod na preparát podle Jany Yngland Hruškové naleznete na jejím Facebooku, ale také Instagramu. Rozhodně vyzkoušejte!

REDAKCE

Komentáře