Jana Yngland Hrušková: Vůle jejich Alláha je vyhubit všechny nevěřící, nebo ty, kteří mají jinou víru než islám.

Jak vidí uprchlickou krizi  Jana Yngland Hrušková, česká herečka a zpěvačka, známá především z programu MEMENTO, kde zpívala s Petrem Novákem 

Prý šíříme paniku, ne jenom šíříme pravdu. To, že jedna ženská ztratila pojem o realitě, to neznamená, že se my nemáme té realitě postavit, pokud je ještě čas. Naši politici se bohužel také podílejí na tom nereálném plánu snažit se integrovat uprchlíky z islámských zemí. A podílejí se ještě na něčem mnohem horším, na přípravě na 3. světovou válku. A to je neodpustitelné.

Vůle jejich Alláha je vyhubit všechny nevěřící, nebo ty, kteří mají jinou víru než islám. Naše víra spočívá v tom, bránit sebe a svou vlast. A okamžitě vyžadovat, aby odtud odešli všichni, kteří šíří islám, protože ten je neslučitelný s našimi hodnotami.

Naši Politici říkají, že Češi jsou jednoduchý národ. Pomlouvají nás. A co jsou oni? Nejsou to snad Češi? Jsou. A my se za ně stydíme, protože to co chtějí spáchat na nás a našich dětech snad nemá v naší historii ani obdoby. Bude to znamenat, že budeme žít jen ve strachu. Ženy nebudou moci jít samy z večerní šichty domů. Mladé dívky budou napadnutelné kdykoliv a kohokoliv může na ulici někdo pobodat. Oni se totiž pohybují ve smečkách jako divá zvěř. Normální život, jak jej známe, prostě úplně zmizí. Bude tu strach. Budeme mít i strach říct vlastní názor, protože už dnes je jasné, jak se všichni politici a úředníci islámu bojí a nejraději by okamžitě nechali zbourat naše kostely, zakázat vánoce a velikonoce, jen aby se zalíbili islámským teroristům. Jsou to prostě zbabělci. Jsem moc ráda, že Orbán, Le Penn, Nigel Farrage , i náš pan prezident protestují a už teď jasně vidí tu hrozbu, která nás čeká, když to bez povšimnutí budeme trpět. Nám nezbývá než nadále protestovat a podporovat prezidenta a politiky, kterým jde o stejnou věc jako nám. Abychom si pak neřekli, jak to že jsem nic neudělala, když byl ještě čas.

Politika je něco jako turecký bazar. Smlouvání, falešné zboží, předražování, vyhrožování, padělání, vykřikování, podlézání, vtírání, ovlivňování. Politika je prostě luxusní zboží, které nás stojí o mnoho víc než je jeho opravdová cena. Je to prostě předražené. Něco nakoupíte a druhý den už na tom zboží visí AKCE. Politické divadlo nás opravdu stojí hodně peněz. Ale v poslední době nehrají va bank jenom s našimi penězi. Ale i s našimi životy. Kdyby se politici uměli chovat jako slušní lidé, mohli bychom se tu všichni mít dobře a asi 4000 dětí by nemuselo vyrůstat na pokraji chudoby. Najednou se ukazuje, že je peněz dost a dost. Ale ne na potřeby vlastního obyvatelstva. To jsou mi teda záhady. Kdo měl ty peníze doma u sebe v matraci, že se tak najednou tady objevily a jsou k disposici. A je mi hodně k smíchu, jak naši politici pomalu mění svůj názor – a to jenom díky nám. Že vyvíjíme na ně tlak. A v tom musíme dál pokračovat. Ve vyvíjení tlaku na naše politiky.

Kdo není na  FB vlastně skoro neví, co se děje. Nemá spojení s opravdovým světem. Média pouze lžou, policie má zákaz zveřejňovat fakta. Ale pozoruji, že na FB  přicházejí noví členové. Lidé se začínají o politiku zajímat. Protože cítí, že se děje opravdu něco velmi špatného.

Jana Yngland Hrušková, 30.12.2015

yngland

Komentáře