Jana Yngland: My už se konečně musíme bránit, jinak jsme ztraceni.

Je mi moc líto těch, kteří s námi nejdou. Těch, kteří ztratili národní hrdost. Kteří si neváží toho, co nám naši předci zanechali. Když člověk ztratí svou vlast, tak vlastně už nic jiného nemá. Žádnou identitu. A tedy ani svým dětem nemá co odkázat. Naší povinností je předat naši vlast potomkům minimálně v tom stavu, v jakém jsme ji převzali my. Je mi líto těch, kteří vidí republiku jako dojnou krávu. A nás vidí jako ty, které mohou zneužívat, podvádět, okrádat, zaprodávat.

Proč se nemůžeme poučit z událostí nejen ve Švédsku a Francii, ale nyní především z Německa? Ještě stále se najdou takoví, kteří tu pro uprchlíky připravují ubytovny, domy a byty. Učňovská střediska, výuku češtiny a tak dále. To vše stojí velmi mnoho peněz, které se nám samozřejmě nikdy nevrátí.

Ale naše děvčata přece nemůžeme tomuto riziku vystavovat. Naši kluci se za pěknou holkou otočí, pozvou ji na kafe nebo zapískají. Ale to je všechno. Nekřičí za děvčaty na Václaváku „ty děvko“, jako je to právě v Německu, Belgii, Francii a Švédsku už na denním pořádku, kdy Arabové a severní Afričané tam obtěžují ženy na každém kroku. V metru, na nádraží, na ulici a prostě všude, kam mají přístup. Dotýkají se jich, okrádají je, nadávají jim. Je to pro ženy veliká psychická zátěž, denně tímto procházet. A stále se jich někdo zastává. Že prý je nesmíme házet do jednoho pytle. Ale to my právě musíme, protože tohle se v Evropě ještě nikdy nedělo. A to co se stalo na silvestra v Německu a i jiných zemích Evropy, je prostě jejich RUKOPIS!!!!

Někteří mí bývalí známí z Německa – sluníčka – mi vyčítají, že vlastně i já jsem byla migrantem. Oni opravdu mají odvahu mě srovnávat s teroristy! Tak takhle zaslepení někteří Němci jsou! Přišli jsme do Německa s pasem, povoleními, platili jsme daně a zdravotní pojištění a byt. Nebyli jsme státu na obtíž!  A samozřejmě bych si nedovolila znásilňovat, zabíjet, ubližovat, prodávat drogy, rebelovat a tak dále. Každopádně jsem nepřišla s nelegální zbraní a neterorizovala jsem místní obyvatelstvo! Teď se Němci snaží všechny cizince házet do jednoho pytle s těmito okupanty. Takhle daleko to Německá diktatura Angely Merkel dopracovala. PODLE MÉHO NÁZORU vymyla hodně lidem mozky. Obyvatelé Německa by snad opravdu byli schopni jít a střílet do svých bratrů a sester jenom proto, že uprchlíky odmítají.

Zasekli se v názoru, že musí chránit své budoucí prznitele. Že se musí zastávat prodavačů drog, zlodějů a žhářů. Podobnou zaslepenost Führerem už Evropa jednou zažila. Ale my se musíme bránit dříve, než se k nám tahle krvechtivá smečka dostane. Protože pak už jsme ztraceni.

Jana Yngland Hrušková, 8.1.2016

yngland

Komentáře