„JE MERKEL NOVÝ HITLER?“ TUTO OTÁZKU SI KLADE NĚMECKÁ ŽIDOVSKÁ OBEC

Migranti, kteří přicházejí do Evropy, jsou převážně ze zemí, které nemají s Izraelem dobré vztahy. Josef Schuster, prezident Centrální rady Židů v Německu říká, že židé mají v Evropě existenční strach. Ten, kdo přichází do Evropy s nenávistí, neodloží ji prostě na hranicích. Židé se už v Německu cítili bezpečněji, pokračuje Schuster.

Absolutní otevření hranic je pro Angelu konflikt s jejími nejlepšími přáteli. Ale je vidět, že jí na Židech, křesťanech a prostě obyčejných občanech Evropy nezáleží. Kdo může říct, na čem Angele záleží? S kým se to zapletla? Co proti ní mají? Komu je poplatná. Ve jménu koho jedná? Tyto otázky možná bude muset zodpovídat u soudu v Haagu. Tedy doufám.

Teď si ale Židé kladou otázku, jestli vůbec budou moci v Německu žít. Je Angela Merkel nový Hitler? Bude zodpovědná za pronásledování Židů a Pogromy v Německu? Budou muset Židé opět utíkat? Královna převaděčů je viněna z podporování antisemitismu.

I dnes můžeme slyšet hlasy, že žádný Holocaust nebyl. Moje učitelka angličtiny Sieglová měla číslo vytetované na předloktí. To bylo asi v roce 1970. Pochybuji, že si ho tam nechala sama vytetovat. A pochybuji, že by si ta čísla nechali hromadně vytetovávat další přeživší KZ. Ať to byli komunisté, Romové, gay, zločinci a tak dále. Důkazů je až moc na to, aby se mohl Holocaust popírat. I když po válce celý svět nechtěl věřit svým očím.

Stejně tak nemůžeme nevidět, co se vlastně děje v Evropě dnes. To není žádná humanitární pomoc. Do Evropy nepřicházejí migranti. Jsou to noví osadníci, kteří se chtějí pářit s našimi ženami. Tím se oni cítí nadřazení. Našich mužů si nikdo vážit nebude. Ukazují totiž pouze svou slabou stránku. Nedokážou bránit Evropu ani jednotlivé země. Muslimové nás tu nechají pouze proto, abychom jim sloužili. V Evropě se rozběhnou hodiny pozpátku! Já vím, že to tak bude, ty víš, že to tak bude. Ale jsou i lidé, kteří pak budou říkat: „Tohle se přece nedalo předpokládat.“ A kolaborují dál na zničení Evropy.

Když Turkové obléhali Vídeň, určitě se o Rakušanech neříkalo, že jsou xenofobové, rasisti a fašisti. Oni tenkrát bránili své území, svou vlast, své rodiny. Dnes tomu tak není. Dveře Evropy jsou dokořán. Už nepůjde udělat krok zpět. Nezbavíme se toho. V Německu jsou hlasy pro uzákonění práva Sharia. Asi i naši politici to začnou propagovat. Tyto tendence jsou znatelné.

Má k nám přijet královna pašeráků, ale možná k tomu ani nedoje. Možná se stane zase nějaký teroristický útok a ona bude muset svou cestu odložit…  pokračování příště.

Jana Yngland Hrušková, herečka a zpěvačka

ZDROJ: http://www.anonymousnews.ru/2016/06/29/zentralrat-der-juden-hat-angst-vor-merkels-migranten/

janča

 

Komentáře