Jste stále single? Zkuste novou seznamku „Originální rande“

Už Vás nebaví čekat až Vám osud přihraje do cesty toho pravého/ tu pravou? Chcete skončit se single životem? Přejete si potkat protějšek s kterým budete sdílet své radosti i strasti, mít vedle koho usínat a na koho se budete každý den těšit? Pojďte svému štěstí trošku naproti a vyzkoušejte originální rande. Originální rande je milý projekt, který propojuje zábavu s možností seznámení. Každý si na www.originalnirande.cz najde to své, seznamovací večírky, rychlé rande, kvíz rande, Lock and key party.

Preferujete klasický oblíbený speed dating/rychlé rande či byste rádi vyzkoušeli něco nového? Potom je pro Vás ideální Lock and key/ zámek a klíč párty! Nejoblíbenější koncept seznamovaní jak v Londýně tak v USA je konečně v Praze, již 12.7.2018! Co si představit pod Lock and key party? Zámek a klíč párty je párty pro všechny nezadané, k prolomení ledů je určena zábavná hra ‘zámek a klíč‘, kde ženy dostanou na krk řetízek se zámečkem a muži s klíčem( symbolika muži otvírají srdce ženám), následně hledáte mezi sebou správný zámek a správný klíč, za každou shodu oba dostanete číslo do tomboly a nový zámek a klíč, zábava pokračuje, párty je zakončena tombolou s maxi mojitem a řadou koktejlů. Žádný časový limit, je na vás, zda jen vyzkoušíte, zda pasuje váš zámek a klíč, či se zapovídáte na celý večer.

Vyzkoušejte kvíz rande, seznamte se u zábavného kvízu, pro vítězný tým odměna.

Nechcete být vázání časovým limet 5 min. jako u speed datingu? Potom je pro Vás určený seznamovací večírek, drink na uvítanou v ceně, program, aktivity pro podporu komunikace.

Nebuďte sami, pojďte se seznámit, ve dvou je svět krásnější.

Komentáře