Kamila Suchánková alias „Sarah Star“: Mým vzorem je každý aktivní a pozitivní člověk!

Kamila Suchánková vstoupila ve známost jako semifinalistka Miss ČR 2001. Poté prošla těžkým životním období, kdy upadla do drogové závislosti a uchytila se v pornoprůmyslu. Tam působila pod uměleckým jménem Sarah Star a stala se jednou z nejvýraznějších erotických hvězd. Díky lásce ke své jediné dceři se statečně dostala z těžkého životního období, přestala brát drogy a opustila i erotický průmysl. V současné době pracuje jako komerční herečka a lidé ji mohou znát z různých reklam a spotů. Není bez zajímavosti, že také bývala „vězeňskou láskou“ Jiřího Kajínka, který jí z vězení posílal láskyplné vzkazy. 

Kamilo, v roce 2001 jste se stala semifinalistkou Miss ČR 2001. Jak na to vzpomínáte?

Mám z toho stále takové smíšené pocity, ale ve směs pozitivní. Samozřejmě, že mým snem bylo být modelkou, ale časem jsem zjistila, že je to povolání jako každé jiné.

Poté jste se přesunula do erotického průmyslu. Z jakého důvodu?

To bylo z čistě finančních důvodů, nic jiného. Působila jsem tam s přestávkami několik let, ale nevím přesně kolik. Byla to dlouhá doba, ale mezi tím vždy byly nějaké pauzy.

Přemýšlela jste, že byste se do tohoto průmyslu vrátila?

To v žádném případě. Byla to pro mě zkušenost, ale vlak jede dál a už nechci znovu vstupovat do stejné řeky.

Během tohoto období jste také spadla do těžké drogové závislosti…

Beru to jako obrovskou životní zkušenost z které čerpám do dnes v pozitivním slova smyslu.

V současné době působíte jako komerční herečka v různých reklamách a spotech. Jak jste se k tomu dostala?

To bylo z vlastní iniciativy a v začátcích to bylo poměrně náročné.Začínala jsem u komparzu a pak jsem probojovala i do reklam. Musela jsem vstávat v noci, abych brzkých ranních hodinách stihla natáčení. Jelikož jsem měla byt v Chomutově, tak ty cesty byly dlouhé a stalo se, že jsem třeba musela být celou noc vzhůru. Každopádně to za to stálo a dnes jsem šťastná, že jsem to absolvovala. Dnes už je vše v naprosté pohodě.

 

Máte nějaký vzor?

Konkrétní osobu nemám, ale v zásadě je to každý aktivní a pozitivní člověk.

Životní vize?

Chtěla bych být stále aktivní, učit se novým věcem a být spokojená ve své práci.

Ondřej Spýťa Syrový

 

 

Komentáře