Karol Lilien: Chci procestovat celý svět!

Rozhovor s erotickou hvězdou a modelkou italského časopisu Playboy Karol Lilien

Jak trávíte volný čas?

Nejraději s přáteli někde na pohodovém místě venku. Jinak ráda vařím, když mám pro koho. Sama pro sebe tolik nevařím, když mi to nemá kdo pochválit (smích). Dále jako každá ženská nakupuji oblečení, kabelky, boty, vlastně cokoliv a i jídlo (smích). Taky nemám problém celý den nic nedělat. Někdy dokonce prospím celý den. Když jsem měla své domácí mazlíčky, tak jsem trávila čas procházkami, protože to moji pejsci vyžadovali. Teď už je mám jen někdy na hlídání, a tak si to vždycky užívám a vlastně oni taky, protože je rozmazluji (smích).

Plánujete nějakou dovolenou?

Ráda bych, pokud čas dovolí, ale nějak na to netlačím. Dovolenou si můžu díky své práci dát kdykoliv. Vždycky je to na rychlo, jelikož nikdy nevím, kdy a kolik práce budu mít. Dokonce poprvé v životě uvažuji, že se poprvé sama vydám na dovolenou (smích).

Spojujete volný čas s prací, když točíte v zahraničí?

Pokud je to možné a jsme tam déle, tak ano, ale většinou letíme na otočku. Já se tam vždy snažím, i když jsem unavená, projít aspoň některá místa, která mě zajímají a vidět toho co nejvíce.

Na jakém místě jste byla nejdál?

Minulý rok jsem navštívila Rio de Janeiro, a to bylo úžasný. Určitě jsem tam nebyla naposledy a vážně doporučuji. Tento únor zase Koreu a byl to taky zážitek. Oba dlouhé lety stály za to, a to se bojím lítat čím dál víc (smích).

Je nějaké místo, kam byste se chtěla podívat?

Já chci procestovat celý svět (smích). Vážně neodmítnu žádný místo, všude je něco hezkého, co stojí za vidění. Každá cesta je zkušenost a zážitek.

Také jste zmínila, že ráda vaříte.

Miluji vaření, když je pro koho. Mám ráda jakékoli jídlo, od české klasiky – svíčkové na smetaně, řízkem s bramborovým salátem po italské těstoviny, pizzu a italské uzeniny (smích). Kvůli své práci ale dávám přednost lehčí stravě, abych nebyla jak kulička (smích). Třeba místo cukru používám stévii a místo klasické mouky celozrnou nebo sójovou atd. I svíčková nebo pizza se dá udělat zdravě a chutně! A abych nezapomněla na moje milovaný sushi, to si dopřávám aspoň jednou týdně.

A máte pro koho vařit?

Samozřejmě, že se vždycky najde někdo pro koho ráda uvařím. Hlavně pro přátele.

Je něco, co byste nesnědla?

Určitě tlačenku, špek, jitrnici, ovar a také králíka, protože králíčci mi přijdou hrozne roztomilí, a proto jsem ho v životě neochutnala.

Co děláte pro svoji postavu?

Chodím do fitka, občas si jdu zaběhat, tím si zároveň i pročistím hlavu, a snažím se jíst zdravě. Hlavní je najít v sobě rovnováhu a občas si dát i nějakou prasárnu. Zalenošit si, ale hlavní je být v pohodě.

A co knihy? Patříte mezi vášnivé čtenářky (smích)?

Ráda čtu, ale třeba jen když jsem nemocná nebo lína. Nejradši mám ženské erotické romány (smích) – jako například 50 odstínů šedi aj. Pak mám ráda i hodně motivační knihy formou příběhu.

A filmy?

Horory (smích). Pak lituju, že jsem se na ně koukala a bojím se jít sama na záchod. Takže otravuju zrovna toho, kdo se koukal se mnou (smích). Ráda se bojím, ale taky směju, takže i komedie. Také jako každá holka mám ráda romantické filmy. Nesnáším střílečky a takové ty přehnané akčňáky.

Sledujete ráda i českou kinematografii?

To moc nemusím. Hlavně ty filmy, které pravidelně hrají na Vánoce a v jiné sváteční dny. Pořád se opakují a už je to ohrané.

Dále jste jmenovala nakupování. Za co nejraději utrácíte?

Oblečení. Ráda si koupím i dražší kousek, ale nejsem typ, co musí mít vše značkové. Dokonce se mi to příčí, když je někdo od hlavy až k patě ve značkovém a obrovská loga jsou na nejvíce viditelných místech (smích). Také se ráda dobře najím, takže utrácím v restauracích za výborné jídlo a výborné víno (smích).

Jak byste shrnula náplň Vašeho volného času?

Základem je výborný jídlo, smích, spánek a sex (smích).

Co byste na závěr vzkázala našim čtenářům?

Před pár dny jsem se dozvěděla o smutném příběhu Matyáše a i když je lidí s podobnými problémy mnoho, tak tohle mě chytlo za srdce. Když mám možnost psát o sobě, tak bych se i o tom tady ráda zmínila. Prosím přečtěte si tento článek a pomáhejte (http://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/308785/tvrdaci-z-klece-placi-dojemne-vzkazy-chlapci-ktery-prohral-nejtezsi-boj.html).

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře