Kattie Hill: Čím více se o tobě mluví, tím více práce budeš mít.

Rozhovor s erotickou hvězdou Kattie Hill

Jak a kdy jste se dostala do světa erotiky?

Je to přesně rok, co jsem začala točit a dokonce si pamatuju i datum, bylo to šestého dubna (smích). Začínala jsem jako manažerka u jedný nejmenovaný firmy a skrz ni jsem do tohoto světa pronikla.

Měla jste nějaký vzor v této oblasti, třeba Dolly Buster (smích)?

Samozřejmě vím, kdo je Dolly Buster (smích), ale vzor jsem neměla. Skrze tu agenturu jsem poznávala jednotlivé herce a přišlo mi to strašně fajn. Hlavně už od patnácti jsem měla cíl, že jednou budu točit. Strašně dlouho mě to lákalo, ale odhodlala jsem se až ve 25 (smích).

Jak vzniklo Vaše umělecké jméno? Nejdříve to bylo Amy Red a nyní Kattie Hill.

Amy Red vzniklo úplně na začátku, a to tím stylem, že jsem fotila strašně amatérský fotky pro jednu seznamku. Nechtěla jsem, aby mne někdo vypátral a Amy Red je jedna z nejznámějších pornohereček. Takže jsme to duplikovali, aby nejdříve na internetu vyjely odkazy s touto herečkou a pak až se mnou. Teprve před půl rokem vzniklo mé nové umělecké jméno „Kattie Hill“, a to čistě náhodně. Je to de facto anglický přepis mého českého jména Kateřina Prokopcová (Kattie – Káťa, Hill – Kopec).

Na co se specializujete ve své práci?

Začínala jsem úplně opačně než všechny holky začínají. Já začínala na hardu a teď v podstatě točím už skoro jenom lesbo. Nevím, jestli jsem zjemněla nebo zestárla, ale opravdu většina mých prací se skládá už jen z lesba nebo ze sóla. Jinak specializace asi nemám. Točila jsem téměř všechno kromě análu.

Je něco, do čeho byste vyloženě nešla?

To je ten anál. Vždy to bylo, je a bude pro mne dilema (smích).

Jak hodnotíte podmínky erotického průmyslu v ČR?

Asi bych to shrnula větou: Čím více se o tobě mluví, tím více práce budeš mít. Také je to ale o penězích, čím menší honorář holka snese, tím více ji budou obsazovat. Teď mi připadá, že tuto práci v ČR ovládají Rusky, Ukrajinky, Maďarky aj., protože kývnou na všechno.

Myslíte si, že je vzdělání důležité v této oblasti?

Já si myslím, že ano. Osobně mám vysokou školu a holky, co do toho šly v osmnácti, a to neházím všechny do jednoho pytle, jsou zběsilé, nerozvážné, a to není dobře. Z druhé strany, já jsem vysokoškolačka, co točí péčko (smích).

Jak Vaší práci vnímá okolí?

Úplně v pohodě, protože jsem to od začátku vůbec netajila. Nikdo neměl kde to na mě vyhrabat a celou dobu mám svědomí čisté. Spoustu lidí mi fandí a za ten rok se snad ozval jen jeden jediný, který mě hodně poslal ke dnu.

Máte nějaké životní motto, kterým se řídíte každý den?

Co tě nezabije, to tě posílí.

Plánujete, že byste jednou tuto branži opustila?

Tak já mám ještě jinou práci, ve které se mi daří a vždy jsem dělala ještě jiné věci bokem. Ale myslím, že v téhle branži jen tak neskončím. Samozřejmě jsem měla tendence ji opustit, ale to už je za mnou. Pokud se nefixujete jen na tuto práci, tak se to zvládnout dá.

Co byste vzkázala na závěr našim čtenářům?

Ať se nebojí a jdou si za svými sny! To vždycky stojí za to, i když to občas bolí (smích).

Ondřej Spýťa Syrový

 

 

 

Komentáře