KDY UŽ KONEČNĚ PŘIJDE DEN ODPLATY?

CHYBAMI SE ČLOVĚK UČÍ. Proč bychom měli my, potomci Přemysla a Vlasty, dělat stejné chyby jako naši sousedé v Německu, Švédsku, Francii. Prostě v CELÉ ZÁPADNÍ EVROPĚ? PROČ? Jsme snad nesvéprávní? Hloupí? Je západ něco lepšího než my?

Policie ve Francii zatýká staré babičky, povalí je na zem, nasadí želízka. Jen proto, že nesouhlasí s brutalitou ilegálních imigrantů. V Holandsku je 350 000 imigrantů a policie akceptuje jejich zločiny. Zkuste protestovat. NEMÁTE ŠANCI!!! Právo je na straně ilegálů. Islámu se daří rozvracet Evropu od základů. Bratři jdou proti sestrám. Otcové proti dcerám. Matky proti synům. Takový byl asi nástup FAŠISMU v Evropě. Lidé byli udáváni. Zatýkáni. Kriminální činy zatajovány. Odpůrci odváženi do koncentračních táborů. A popravováni.

A – vidíte. Kdypak asi v Německu obnoví koncentrační tábory? Ne pro imigranty. Ale pro původní obyvatelstvo. Lid má jen jednu povinnost. Pracovat a starat se o ilegály. Nic jiného jim nezbývá. Nikdo nesmí ani ceknout. Veškeré demonstrace jsou nevyslyšeny. Referenda zakázána.

Výmluva policistů a vojáků z II. světové války – my jsme nic nevěděli, my jsme jen konali svoji povinnost. Tuto frázi používají naši policisté také. Zakračují proti nám. A vymlouvají se, že je to jejich práce. Není! Jejich práce je chránit nás. Ale stávají se vykonavatelem zvůle naší vlády. Tak nás deportujte někam, odkud není návratu! Terezín je k dispozici!!!! To by se jim totiž hodilo. Aby nás odklidili. Nehodí se jim lid, který si nenechá líbit oblbování, okrádání a obelhávání.

Politická korektnost je jed naší společnosti. Vláda je tím jedem prosáklá. Každý den lžou. Každý den podvádějí. Kdy už konečně přijde den ODPLATY?

Jana Yngland Hrušková, 18.2.2016

pusinka

Komentáře