Koho podpoří české celebrity ve 2. kole prezidentských voleb?

IVAN VYSKOČIL (1946) – HEREC

Pan Vyskočil patří mezi dlouholeté podporovatele Miloše Zemana, obhajuje jeho protiuprchlické názory a nebojí se mu kdekoliv vyjádřit podporu. Účastnil se i několika demonstrací s Tomiem Okamurou a jeho podporu má Andrej Babiš a hnutí ANO.

JAN HRUŠÍNSKÝ (1955) – HEREC

Dlouhodobě kritizuje Miloše Zemana na svém facebookovém účtu a jeho podpora pro protikandidáta Drahoše se dá očekávat. Dokonce Divadlo Na Jezerce bylo jedním z petičních míst pro sběr podpisů Jiřího Drahoše.

 

 

 

 

KAMIL EMANUEL GOTT (1961) – ZPĚVÁK

Nejznámější český imitátor Karla Gotta svou podporu Zemanovi sdělil na svém facebookovém účtu. Stejně tak tam zveřejnil i své stanovisko ke sněmovním volbám, kde podpořil SPD Tomia Okamury.

 

 

 

 

OLGA SOMMEROVÁ (1949) – REŽISÉRKA

Známá dokumentaristka patří mezi dlouholeté kritičky současného prezidenta a svou podporu panu Drahošovi potvrdila tím, že přišla přímo do jeho volebního štábu.

 

 

 

DANIEL HŮLKA (1968) – ZPĚVÁK

U tohoto zpěváka je podpora pro Miloše Zemana více než jasná, podporoval ho již v prezidentských volbách v roce 2013 a kandidoval do PS za Stranu práv občanů – Zemanovci. V roce 2016 mu dokonce Miloš Zeman udělil státní vyznamenání za zásluhy v oblasti umění.

IRENA OBERMANNOVÁ (1962) – SPISOVATELKA

Známá spisovatelka vyjádřila podporu Jiřímu Drahošovi na svém facebookovém účtu, kde mimo jiné prozradila, že v prvním kole získal její hlas Marek Hilšer.

JANA YNGLAND HRUŠKOVÁ (1959) – ZPĚVAČKA

Aktivistka s kontroverzními politickými názory podpořila Miloše Zemana již v prvním kole a dle ní je Miloš Zeman v tuto chvíli tou nejlepší volbou, přestože s řadou jeho názorů nesouhlasí.

SIMONA PRASKOVÁ (1964) – HEREČKA

Prasková se k politice příliš nevyjadřuje, ale sdělila naší redakci, že v prvním kole získal její hlas Pavel Fischer a ve druhém kole chce podpořit Jiřího Drahoše.

FRANTIŠEK RINGO ČECH (1943) – ZPĚVÁK, HUDEBNÍK, MALÍŘ

Ringo je dlouholetým přítelem současného prezidenta a jeho politiku obhajuje kdekoliv je to možné. V roce 2017 dokonce neúspěšně kandidoval do PS za Stranu práv občanů s mottem, že Miloš Zeman potřebuje podporu v parlamentu.

EVA HOLUBOVÁ (1959) – HEREČKA

Herečka vyjádřila svou podporu panu Drahošovi na svém facebookovém účtě a vnímá ho jako dobrou volbu pro ČR.

ZDENĚK TROŠKA (1953) – REŽISÉR

Známý režisér patří mezi rázné podporovatele současného prezidenta. Minulého roku dokonce obdržel od Miloše Zemana státní vyznamenání a nebojí se ho kdekoliv podpořit.

ALEXANDRA HEJLOVÁ (1970) – VÝTVARNICE

Výtvarnice, jejíž obraz má i Michael Douglas, ve druhém kole podpoří Jiřího Drahoše. Sdělila to prostřednictvím události na svém facebookovém účtu.

MARIE POJKAROVÁ (1955) – ZPĚVAČKA

Pojkarová sou přízeň k Miloši Zemanovi vyjádřila už dříve a prohlásila ho za „tatíčka národa“.

ONDŘEJ BRZOBOHATÝ (1983) – HUDEBNÍK

V prvním kole podpořil Michala Horáčka a ve druhém podpoří Jiřího Drahoše, jak sdělil na svém facebookovém účtu.

HELEN SILVAN – EZOTERIČKA

Známá kartářka českých celebrit bude jednomyslně volit Miloše Zemana, protože podporuje patriotismus českého národa. Sdělila to přes svého mamažera.

 

 

 

 

Komentáře