KORÁN ZAKAZUJE INTEGRACI – APOKALYPSA EVROPY

Třetí súra, verš 110 „Jako věřící muslim by ses neměl od nevěřícího nic učit. To je ti zakázáno. Vy jste ti, kteří vládnou a rozhodují, co je dobré a co špatné, protože vy jste muslimové. Nevěřící neposlouchejte.“

Proto taky 30% muslimských žáků vychází ze škol v Evropě, aniž by se cokoliv naučili. Komunismus je utopie. Integrace muslimů je také pouze utopie.

Stále se mi někdo snaží namluvit, že žijeme v bezpečí a že nám nic nehrozí. To si mysleli Francouzi a Belgičané také, až je teroristé přesvědčili o opaku. Proč nemůžeme jednat dříve, než se někdo na Václaváku vyhodí do povětří? Tajné služby nemají ani tušení, co se v Evropě děje a je vidět, že spolu ani nespolupracují. A když, tak jen z vynucení. Evropská unie se nemá možnost jako celek chránit. Nikdo totiž není zodpovědný za bezpečnost všech států. Chtějí nám zakázat, abychom si chránili hranice. No to už je tedy absolutní vrchol. Bezprostředně nám hrozí III. Světová válka. Pakliže k ní nedojde, tak jen díky zdravému rozumu Putina a dalších východoevropských politiků.

Merkelová chce rozpoutat válku. Co jí k tomu žene. Je ona snad reinkarnace Hitlera a přišla dokončit jeho dílo zkázy? Tenkrát ho taky dlouho všichni podceňovali. Uzavřel pakt o neútočení se Stalinem. Chvilku počkal, využil překvapení a vlítnul na něj.

Naštěstí nebezpečí fašismu mnoho lidí pochopilo a dalo se v urputný boj proti tomuto monstru. Teď máme v Evropě další monstrum. Islám. Ten si s fašismem v ničem nezadá. Nenávidí židy, homosexuály a postižené. Navíc podporuje pedofilii a kamenování žen. Je to diktatura středověku, kdy žena byla považována za původce všeho zla na zemi a dílo ďáblovo. Proto se k ženám také tak strašně chová. Stále čekám, kdy konečně VŠICHNI pochopí zrůdnost islámu a nebudou se bát proti němu protestovat.

Naše feministky v Evropě dokázaly mnoho. Ale s příchodem islámu tak nějak ztichly. Asi se začaly bát toho nepřítele, který je mnohem silnější, než se zdá. Každý muslim nese v sobě nenávist a tu seje, kam přijde. Muslim může lhát, vraždit a znásilňovat ve jménu svého Alláha. Vše je v pořádku. A sémě této zvrácené diktatury už zaklíčilo i v srdcích evropských politiků. Podvolují se islámu, jak jen to jde. Mění zákony. Zakázané povolují a povolené zakazují. Nic není, jak bylo. Je tu hon na čarodějnice. Udávání za názor se stává normálem. Lidé se začínají bát bližního svého. Je to apokalypsa Evropy.

Jana Yngland Hrušková, 30.4.2016

hyj

Komentáře