Luděk Sobota oslavil 75 let!

V neděli 27. května patřilo Divadlo Semafor oslavenci Luďku Sobotovi. Jak jinak, než divadelním vystoupením oslavil své 75. narozeniny.

Popřát mu přišla řada známých hvězd i kamarádů, například Jiří Krampol, Jiří Suchý, Miluška Voborníková, Jana Mařasová, Jana Svobodová, Světlana Nálepková, Jaroslav Sypal, Oldřich Dudek, Leoš Noha, Viktor Sodoma, Milan Drobný nebo manželka oslavence Adriana Sobotová.

Během večera zazněla řada populárních písniček. Některé z nich zazpíval přímo Luděk Sobota. Písničky jako „Lízátko“ nebo „Rychlík jede do Prahy“ už jsou takřka zlidovělé a zná je prakticky každý.

Ani po stránce mluveného slova nebyl večer ochuzený. Své monology přednesl Luděk Sobota a velmi trefně jej doplňoval moderátor večera Petr Jablonský. Pozadu nezůstala ani Adriana Sobotová, která společně s manželem připravila scénku „Manželů na vysoké úrovni“ a předvedli, jak snadno se může nevinná recitace básní proměnit v drama. Své příhody a zážitky přidal i herec Jiří Krampol.

Miluška Voborníková zazpívala společně s Janou Mařasovou a Janou Svobodovou písničku „Úsměv je lék“, později zazpívala Jana Mařasová duet s Viktorem Sodomou „Jackson“. Samotný Sodoma připomněl písničku s textem Jiřího Suchého „Mackie Messer“, Světlana Nálepková zazpívala šanson „Je t´aime“ a Jaroslav Sypal zakončil své přání oslavenci i písničkou, pro kterou napsal vlastní text. První polovinu večera po hudební stránce obohatila mladá zpěvačka Divadla Semafor Eva Přívozníková.

Celkově měl celý večer neuvěřitelný spád, humor i výbornou atmosféru. Představení končilo potleskem ve stoje pro všechny účinkující a také společnou písní, kterou zpívali i diváci.

Dodatečně přeje Vše nejlepší pro Luďka Sobotu i naše redakce DISUK.cz

-jamach-

Komentáře