Marie Pojkarová a Helen Silvan poprvé debatovaly u Hruškové na streamu: Od politiky až k sexu!

Známá česká zpěvačka Marie Pojkarová společně se svou sestrou – ezoteričkou Helen Silvan šly debatovat na stream k Janě Yngland Hruškové. Témat bylo mnoho. Jana jakožto prezidentská kandidátka se ze začátku snažila věnovat politickým tématům, to však nebylo moc úspěšné. Obě dámy přiznaly, že se o politiku tolik nezajímají a nechtějí se k ní moc vyjadřovat. Uznaly pouze, že politika z Německa na nás má velký vliv.

Po politice se přešlo k debatě o umělecké tvorbě, která všechny 3 ženy spojuje. Jana je sestra černobílé Popelky Evy Hruškové, zpívala s Petrem Novákem v programu MEMENTO a natočila legendární klip Diskotango s Leškem Semelkou. V současné době hraje divadlo pro děti a příležitostně zpívá pro seniory. Marie Pojkarová zase vstoupila ve známost před pár lety díky hitu Pejskové se koušou a svými kontroverzními videoklipy. A Helen Silvan se kromě ezoteriky také věnuje příležitostnému zpěvu.

Debata o umělecké tvorbě byla obsáhlá. Marie popisovala své začátky, pustila několik svých videoklipů a humorně glosovala o svých kriticích. Jana zase říkala o své spolupráci s Petrem Novákem a Helen Silvan zmínila své zkušenosti z showbyznysu a také představila svou knihu, kterou před lety vydala.

Předposledním tématem byla smrt a pohřby, o kterém chtěla stále Jana obsáhle mluvit. Marie se svěřila se svým smutným životním osudem a Helen Silvan vše astrologicky zdůvodnila. Poté dámy chtěly nasadit nějaké lehčí téma a přesunuly se do oblasti erotiky a vyzvaly jejich společného PR manažera Ondřeje, ať se zapojí. Ten dlouze popisoval spolupráci s jeho redakcí a erotickými hvězdami. Nakonec celá debata skončila rozlučkou a odchodem na afterparty do baru.

 

Komentáře