Maxíci s farářkou Šáchovou slavnostně zakončili vernisáž známé výtvarnice.

V minulém měsíci známá výtvarnice Alexandra Hejlová, jejíž obraz má i Michael Douglas, uspořádala vernisáž svých děl. Návštěvníci tak mohli vidět nenapodobitelné a ručně vyráběné šperky, figurální malbu, portréty, malbu s dekorativními či hudebními motivy a také celou řadu knih, které ilustrovala.

Vernisáž po celý únor probíhala v Galerii Cafe Blanka a dočkala se nejen hvězdné premiéry, ale také „derniéry“, která se odehrála v přátelském kruhu Alexandry Hejlové a zároveň byla spojena s představením nové knihy o skautingu, na které se podílel její životní partner Jindřich Kraus. Během večera také Sandra uvedla svou novou spolupracovnici Moniku Stoklasovou, módní návrhářku a zřizovatelku firmy „Moti Móda“, se kterou rovnou předvedla několik kolekcí, na kterých se společně podílely. V jedné z kolekcí se například na vernisáži ukázala i známá herečka Bára Fišerová, kterou v poslední době můžeme znát především ze seriálu Modrý kód.

Celou akci stejně jako na premiéře doprovázela hudební skupina Maxíci a nesměla chybět ani farářka Petra Šáchová, ředitelka Charity dětem Jana Pletněvová či četnický guru Michal Dlouhý.

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře